Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felvennétek több milliós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek több milliós hitelt a párotoknak?

Figyelt kérdés
Élettársammal élek 2 éve. Kapcsolatunk hullámzó. Hol nagyon jó hol meg veszekszünk. Megkért vegyek fel én, mivel neki nem adnak 3 millió forintot.Nem hülyeségre akarja azt tudom fontos dologra kellenen neki. Én nemet mondtam erre. Nem merem bevállalni, bármi éri vagy a kapcsolatunk ha zátonyra fut akkor én nőként nem keresek annyit h ezt a hitelt utána egyedül fizessem, mert ugye a bank az rajtam vasalja be. Nagyon félek ennyi milliót kamatokkal a nyakamba venni ugyanakkor lelkiismeret furdalásom is van h nem segítek. Ti mit tennétek?
2018. nov. 19. 10:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Legalább legyetek házasok és vegyetek fel közösen, ha mindketten jónak látjátok!
2018. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Jesszus, dehogy! Főleg, hogy hullámzó a kapcsolatotok.
2018. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem keresel annyit akkor hogy vehetnél fel neki hitelt? Találj ki más sztorit, ez megbukott.
2018. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ne legyél hülye!!!
2018. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Semmiképpen.
2018. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Neked ugyan egy pillanatig ne legyen lelkifurdalásod!

Legyen neki lelkifurdalása, hogy annak ellenére, hogy sz.r a kapcsolatotok (jó, hullámzó...), feleségül se vett még, de lazán belerángatna egy többmilliós hitelbe a saját dolgai miatt. Ha ő nem kap ennyi hitelt, annak oka van, amit ne te akarj megtapasztalni! Ha ezen megsértődik, akkor legalább megszabadulsz tőle, mert látod, hogy milyen ember!

2018. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
90%

Meg ne tedd!!!

Főleg, hogy hullámzó a kapcsolatotok is.

2018. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
90%
Nem. Ne legyen lelkiismeret furdalásod, ez a helyes döntés.
2018. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
93%
Még viccnek is rossz lenne,még kezesnek se meg ne próbáld!Ha nem fizet akkor neked kell.
2018. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Nem és NEM.

Másnak semmiképp, főleg ha ilyen a párom.

Mi a garancia, hogy fizetni fogja?

2018. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!