Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok párotokkal ha bevallaná, hogy nem szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Párom saját bevallása szerint nem szerelmes. Szeret és jól érzi velem magát, de nem szerelmes. 1 éves kapcsolat. Sokkolt, és szomorú vagyok. De nem tudom mit tegyek. Szerelmes vagyok. Működhet így egy kapcsolat?

2018. nov. 19. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez igy eleg egyoldalu bizony
2018. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

1 év után? Nem tudom... Adnék egy esélyt a dolognak, megpróbálhatnánk felszítani a tüzet, de ha nem sikerül, akkor lehetséges, hogy nem maradnék vele.

X idő után egy dolog, de egy év után még bőven oda meg vissza kellene lenni egymásért...

2018. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Így nem maradnék vele. Ha ezt 25 év házasság után mondja, akkor OK, de nektek most kéne legjobban lángolni.
2018. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Beszéljetek, hogy mit vártok egy párkpacsolatban, nmilyen közös jövőképetek van, őszintén mennyire vagytok boldogak, azt hiszem ezek legfontosabb kérdések, amiről ŐSZINTÉN kéne bezsélni.
2018. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Tudom le leszek pontozva, de aki lepontoz, definiálja nekem privátban a "szerelem" kifejezést. :)


Kérdező: Elmondta a párod hogy számára mit jelent a szerelem?

Az én párom szemében a szerelem az, amit én fellángolásnak hívok. Sokat beszélgettünk erről, és ő meglepődött azon, hogy én mit hívok szerelemnek, én meg azon, hogy ő mit hív annak.


Beszéljetek erről szerintem. Nálunk megérte.

2018. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem maradnék együtt vele.


Hány évesek vagytok?

2018. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peca1000 ***** válasza:
45%

A szerelem csak pár hétig, max hónapig tart, a szeretet meg évtizedekig is.


A szeretet sokkal jobb mint a sima romantika.


Tartsd meg a pàrod, és örülj, hogy szeret.

2018. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ez mondjuk nem rossz ötlet.

Én is beszélgettem már olyan emberrel, akivel kölcsönösen meglepődtünk, hogy a másik mit nevez szerelemnek...

Lehet, hogy csak félreértés.

Sokak szerint a szerelem pl a kapcsolat elején levő lila köd, mikor meg van őrülve az ember. Számomra az lótúró, én szerelemnek pont azt nevezem, ami pár év után alakul ki, amit meg mások úgy fogalmaznak meg, hogy "elmúlik a szerelem, és átveszi a helyét a szeretet"...

Innentől kezdve ugye nagyon nem mindegy, hogy az én értelmezésem szerinti szerelem nincs meg (mert akkor nincs értelme a kapcsolatnak), vagy az általános értelmezés szerinti (mert akkor simán lehet jó kapcsolat, a lilaködös agyrém nélkül :D )...

Ezerféleképpen lehet definiálni, hogy mi a szerelem, és nem mindegy, hogy a párod melyiket nem érzi, mert értelmezéstől függően jelentheti azt is, hogy csak megszokásból van veled, meg azt is, hogy minden tök jó, épp csak nem remeg a térde állandóan.

2018. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

5-ös vagyok.

Igen az én értelmezésem szerint is az a szerelem amikor megismerem a másikat, és amikor szó szerint otthon érzem magam valaki mellett. Nyugodt vagyok, és tudom, hogy önmagam lehetek.

Számomra a kapcsolat elején lévő bizsergő, meg gyomorrángató érzés nem szerelem. Akkor még nem is ismerem a másikat csak vonzódom hozzá és tetszik. Ez csak szimpla fellángolás valaki iránt, amiből még bármi lehet.

2018. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Mi 5 év után is szerelmesek vagyunk egymásba. Nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol a másik a szemembe mondja, hogy nem szerelmes belém. Fájdalmas, megalázó és szánalmas lehet egy ilyen kapcsolatban vergődni. Persze, egy szerelmen alapuló kapcsolat idővel lehet átalakul szeretetté - olyan 20 év házasság után nyilván nem fog tragikusan érinteni, ha elmúlik a szerelem - de nálatok alapból nem volt meg az érzés.

Persze, adhatsz olyanok véleményére, aki leírta neked, hogy ők átbeszélték, meg kb. belemagyarázta a párjába, hogy akkor is szereti őt, ha közbe nem is.

Megéri azon izgulni, hogy mikor talál egy olyan lányt, akibe beleszeret, és reménykedni, hogy úgy dönt, az eszére hallgat és veled marad, vagy a szívére, és boldog lesz a szerelmével? Ha a válaszod igen, akkor felejtsd el amit mondott.

2018. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!