Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vezetett már valaha valaki -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vezetett már valaha valaki - MAGYARUL - blogot arról, hogyan lehet egy lányt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Hogy pl. milyen "lépcsőkön", fájdalmakon kell átmenni, hogyan lehet mérsékelni, mit lehet, avagy kell tenni HELYESEN az elviselhetőség érdekében.


Hogy végül hogyan lehet, magamban is békével elengedni, hogy a végére ne érezzek iránta többet SOHA, és ne haragudjak se a világra, se a helyzetre.


Létezik erről magyar nyelvű blog, vagy valamilyen nagyon tapasztalatközpontú írás?

(ami talán segíthetne...)


2018. nov. 19. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Google --> "hogyan felejtsem el"

~67000 találat

Valamelyik csak hasznos.


Például:

[link]

Itt egész gyakorlatias tippek vannak


Bónusz: a szakítás nagyban hasonlít a gyászhoz. Érdemes lehet körülnézni azon a területen is, hátha van valami jó tanács.

2018. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem lehet, de döntés kérdése, hogy elengeded a lányt és vele együtt minden fájdalmad.

Nekem a pokolig kellett süllyednem, hogy ezt meglássam. Oda, ahol már nem számított semmi. Akkor jöttem rá, hogy ha nem számít semmi, akkor a fájdalomnak se kell számítania. Abban a pillanatban elengedtem minden fájdalmat és sokkal jobban lettem. Ma pedig már úgy ébredtem, hogy nem volt görcs a gyomromban.

Engedd el, és ennyi. Ne állj ellent annak, ami van. Fogadd el, hogy most ez van. Adj hálát a jelen pillanatért.

2018. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen,csak teljességgel haszontalan.Ez mindenkinél máshogy zajlik le.Komolyan kezdünk annyira életképtelenek lenni,hogy már saját magunkhoz is használati utasìtást keresünk a neten?
2018. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a blogvezetés a legrosszabb módja hogy elfelejts valakit. Hiszen a blog miatt gondolatban gyakran foglalkozol vele. Kezd el egy új sportot, abba öld az energiádat, vagy más új hobbit. Az idő segít.
2018. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!