Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan szakitja meg velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakitja meg velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Annyi tortent, hogy az ismetetsegunk elejen par hetig megvolt meg a regi palim, es egy hulye beszelgetes napvilagot latott. Konkretan egy sex lett lebeszelve mert meg nem voltam biztos benne hogy melyiket valasszam. Jo nagy balhe lett. Pedid szerintem mig csak flortolok valakivek nem sok koze van hozza hogy mit csinalok az aktualis pasival. Na mindegy miutan kiderult mar nem kellettem de legalabb naponta meg beszeltunk. Par hetre ra a baratnom atkuldott egy kepet az elozo pasiro, mert en letiltottam ezert hozza kuldte azzal hogy juttassa el hozzam. En meg ugy ahogy van, hogy lassa milyen egyenes vagyok elkuldte ennek a sracnak. Erre o azt mondja kosz hogy szemelyesiteni is sikerult akivel dug... t dumaltal le a hatam mogott es aki miat ki lettel dobva.

Igaza van? Jogosan szoba se all velem? Tenyleg hulyeseg volt hogy oszinte akartam lenni?


2018. nov. 19. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jogosan.
2018. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kifejtés elolvasása előtti véleményem: Jogosan. Mindenkinek joga van hozzá, hogy azzal tartsa a kapcsolatot, és azzal ne, akivel szeretné.


A kifejtés elolvasása utáni véleményem: Jogosan. Én se értem, minek akarnál mással ismerkedni, ha még nem vagy túl az exeden, és vele szeretnél még szexelni. Azt meg nem is értem, minek küldözgetsz képet az exedről annak, akivel ismerkedsz. :D

2018. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igaza
2018. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ertem, miert nem akar veled tovabb ismerkedni. Hatha meg a spermat is torolgethetne rolad az aktualis csavotol.


Ilyen sotet, erzeketlen embereket, anyam.

2018. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Amugy ez nem jogossag kerdese.

2018. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most gondold át fordított helyzetben: Bejön neked egy srác, szeretnél ismerkedni vele, de mint kiderül, ő mással kefél. Aztán kapsz egy fotót egy csajról, hogy vele dug a srác, akitől te komolyabbat akarnál. No comment..
2018. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hasonlítol egy gyümölcsre pici bogyós van piros és fekete is belőle:)
2018. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te gyökèr vagy,neki meg igaza van.Ennyi...
2018. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miközben megvolt a régi barátod, ismerkedtèl mással. Szerintem teljesen jogos, hogy nem akar egyszer majd a régi barát cipőjébe kerülni, ezért messzire elkerül. Ezt a képküldést nem igazán értem, de mondjuk az előzmények után talán mindegy is.
2018. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, hogy még egy értelmes mondatot se tudsz összehozni....!
2018. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!