Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántottam a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántottam a barátnőmet, de most hogy értessem meg vele hogy elsősorban nem én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
Végzősök vagyunk, lányok, noha inkább a fiúkat preferáljuk mindketten, mégis összejöttünk.Ám most nagyon úgy tűnik vége mindennek egy idióta miatt. Szal van az osztályban rajtunk kívül még egy szerelmespár , ők fiú-lány. Tehát valamilyen jelekből a lány rájött hogy csalja őt a fiúja és amikor követelte mondja el kivel akkor azt hazudta a srác hogy a barátnőmmel( hogy igazából kivel az azóta sem derült ki). Az ebédlőben a csaj nekiesett a barátnőmnek, tépték egymás haját földre kerültek , a csaj meg ilyeneket ordíbált míg szét nem szedték őket hogy” most megtanulod kinek a farkába ülj bele te k....” Mindenki ledöbbent, én sértődötten mentem fel a terembe a cuccaimért hogy mielőbb haza mehessenek de utolért a barátnőm azzal hogy ne higyjem egy szavát se de én a vádaskodásnak hittem és idegállapotban is voltam szóval 3-4 vagy akár 5 pofont adtam a barátnőmnek. Na azóta kiderült hogy ártatlan és hát nem akar megbocsátani de hát honnan tudhattam volna mi az igazság?! Ott és akkor olyan magától értetődőnek tűnt hogy sáros....
2018. nov. 19. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

...és ilyenné formálódott az "éjjel nappal budapest" nemzedék.


Még olvasni is rossz. Tinikoromban (kétezres évek) a romák viselkedtek így.

2018. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát miután megverték, te még meg is pofozod. Gratulálok, remélem sosem áll veled szóba.
2018. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta Móunika show. Én a kérdés színvonalától jöttem idegállapotban, de nem hiszen, hogy bármivel is jóvá tudod tenni.
2018. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

És közben mondtad remélem, hogy "pedig el sem nyerted méltó büntetésedet". Ne kamuzzatok már :D

32/f

2018. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál a hibás, mert elsősorban nem a barátnődnek hittél, hanem annak a másik csajnak. És ráadásul fel is pofoztad.

Gratulálok.

2018. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon primitiv egy társaság. Én sem bocsájtanám meg. Következőben szó nélkül megrugdosnád, ha valaki ezt mondaná, hiresztelné, hogy lefeküdt vele??
2018. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De, elsősorban te voltál a hibás... anyáddal pofozkodj bhaszki! Lexarom, hogy lányok/fiúk/travik/hímnősek vagytok-e, semmi, de semmi nem josogít fel arra, hogy megüsd a párodat! Dobnálak, mint macskát xarni!
2018. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem helyre lehet hozni ha eljutnék vele a békülőszexig( nem menőzésből de értem a dolgom olyan téren)... de az perpill kilátástalan távolságra van még vagyis az ahhoz vezető úthoz kéne csak valami tanács
2018. nov. 19. 18:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Néhány év múlva:


Két fiatal nő egymás haját tépve őrjöngött a munkaügyi központ halljában, miközben sorban álltak a segély intézéséért. 😃

2018. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
99%

Én biztos nem adok tanácsot hogy hogyan jussatok el a békülőszexig... Most komolyan szexel akarod ezt jóvátenni, merthogy tudod a dolgod?

Érzelmi analfabéta vagy?

Ha az én párom szexel próbálna kiengesztelni, biztos nem szólnék hozzá.

2018. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!