Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vajon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vajon miért nem közeledik hozzám a párom?

Figyelt kérdés

Párommal hamarosan 4 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk az elején nem volt teljesen konfliktusoktól mentes, de szerencsére meg tudtunk beszélni mindent, és mivel mindenféle téren kötődünk egymáshoz, így csak nagyon rövid ideig akadtak problémáink.


Tudni kell, hogy nem élünk még együtt, párom sokat dolgozik, én sokat tanulok, és általában csak hétvégén tudunk találkozni, akkor viszont majdnem végig együtt vagyunk. Korábban nem volt gond a romantikával, a szexuális együttléttel, azonban nagyjából fél éve egyszerűen az egész megváltozott. A párom nem közeledik hozzám, a heti egy találkozásunk során egy-két puszinál nem ad többet, ha én puszilnám meg, legtöbbször elhúzódik tőlem, nem viszonozza. Igazi csókot jó, ha havonta egyszer kapok tőle. Soha egy jó szava sincs hozzám, csak negatívan kommentál mindent, amit csinálok. A szexuális életünk a nulla és a katasztrófa között ingadozik, az elmúlt fél évben egyetlenegyszer voltunk együtt.


Egyre nehezebben bírom, hogy felém sem néz, amikor pedig szóvá teszem a dolgot, kitérő válaszokat vagy még annyit sem kapok. Erősen kétlem, hogy harmadik személy lenne a kapcsolatunkban, de a napokban már ez is felvetődött bennem. Ha bármelyik héten véletlenül úgy adódik, hogy nagyon sok a tanulnivalóm, és nem tudok menni hozzá vagy csak kevés ideig tudok vele lenni, teljesen ki van bukva, hogy mennyire hiányzom neki, és maradjak nála többet. Viszont ez a viselkedése teljesen ellentétes azzal, amit akkor tanúsít, mikor éjt nappallá téve tanulok, hogy hétvégén együtt tudjunk lenni, majd pedig egész végig nem csinálunk semmit, maximum átölel, de ezen felül kb. annyit törődik velem, mint egy haverjával vagy egy zsák krumplival.



2018. nov. 25. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ilyen.


De azt még kevésbé, hogy ezek után minek vagy vele?



4 elpocsekolt év akkor is sok lenne, ha 100 évig lennél fiatal

2018. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a kapcsolat 90%-a teljesen jól telt, az utóbbi hat hónapban viselkedik így, tehát nem tűnt úgy, hogy négy évet elpocsékoltam volna. Csak attól félek, hogy a fél évből egy, majd sok év lesz, pedig azt hittem, boldogok lehetünk együtt.
2018. nov. 25. 00:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdezted már?
2018. nov. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy a kérdés részletezésénél is írtam, már próbáltam vele beszélni erről a dologról, de vagy nem válaszol, vagy kitér előle valami semmiséggel.
2018. nov. 25. 01:20
 5/12 anonim ***** válasza:

ez már nem kapcsolat.

egyértelmű, h. már nem szerelmes beléd,és nem is vonzódik.

zárd le, mielőtt ő rúg ki.

2018. nov. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak vele tudod megbeszélni.
2018. nov. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is értem mi a kérdés...
2018. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy mégis mi lehet ennek a szituációnak az oka? Csak megszokásból van velem, de már megunt vajon?
2018. nov. 25. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem szedtél fel nehány kilót?

Ne vedd támadásnak vagy semmi ilyesmi,de van amikor a férfiak emiatt úgymond elhidegülnek,nem kívánják a párjukat. Persze én nagyon megvetem az ilyen embereket,akik ennyi miatt tejesen másképp kezdenek bánni a szerelmükkel,de most nem ez a téma. Nem lehet hogy szexuálisan vesztette el irantad a vágyat?

Próbáltad már úgymond újra “elcsábítani”?

Ha ezek közül egyik sem probléma/próbáltad már,akkor ott bizony nála van a baj,fejben.

Akkor ne okold magad,lépj és élj. Fiatal vagy még,hogy egy ilyen kapcsolatban ragadj.

2018. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a baj kérdező, hogy ennek közel végtelen oka lehet.


Ha ő nem hajlandó megnyitni és mesélni, akkor esély sincs kitalálni.


Tippelni persze lehet, de ennyi erővel egy 1-100000000000 közötti számot is megpróbálhatnánk eltalálni, amivel az a fő gond, hogy azt se tudjuk, hogy mikor találtuk el.

2018. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!