Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy felnőtt férfi életében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfi életében még elfogadható, ha ennyire leissza magát?

Figyelt kérdés

Másfél év alatt 4-5 olyan alkalom amikor egy férfi(történetesen a párom) annyira leissza magát, hogy kihagy "kissé" az emlékezete az nektek még belefér, elintéznétek egy kis enyje-bejnyével vagy már nem ?

29 éves

Természetesen ezek az alkalmak mind nagy alkalmak,

5 éves osztálytalálkozó, kerek szülinapok stb...



2018. nov. 26. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Az èn olvasatomban ez senki èletèben sem elfogadható.Talán mert volt dolgom olyannal,aki átesett a ló túloldalára.
2018. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Más fél év alatt 4-5 alkalom az kevés,viszont az hogy maga alá hugyozik mert már önkívületbe kerül az már gázos.
2018. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én elég lazán állok ehhez, évi néhány alkalom simán beleférne nálam ejnye-bejnye nélkül is.
2018. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem támogatom az ilyesmit, de nem az én dolgom.
2018. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem ájulásig issza le magát, a kapcsolat elejétől kezdve ilyen volt és el tudod fogadni, akkor nem csinálnék belőle problémát.


Velem is megesett hosszú kapcsolat alatt, hogy nagyon berúgtam, bár akkor a barátnőm is. :) Ha nincs meg az összhang akkor örök konfliktusforrás az alkohol.

2018. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Leszögezném, hogy ez egyéni vélemény.


Az én szememben ez teljesen elfogadhatatlan egy férfi részéről. Alapból soha nem iszom, nem is kívánom az alkoholt. Tompítja az érzékeket. Én inkább edzek, elmélkedem, olvasok. Viszont tudom, hogy manapság ez a szellemiség szinte már teljesen kihalt.


Neked kell érezned, hogy belefér-e ez egy kapcsolatba vagy sem.


25/F

2018. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

én soha nem iszom le magam nem fogyasztom alkoholt. A párom azt nem tolerálja hogy beveszek egy-két tablettát és eszméletvesztés miatt hívja a mentőket..

korábban egyszer már szakított miattam emiatt, és amúgy két munkahelyemről rúgta ki a problémám miatt..


jobb lenne ez??

2018. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk volt a családban alkoholista, tehát leszögezem, hogy azt pl soha senkinek nem viselném el, DE! Nem vagyok absztinens, ugyanis tudom a korlátaimat, és pl nem félek attól, hogy én ugyanide kerülnék.


Az, hogy nagyobb alkalmakkor jól érzi magát és nem emlékszik pár dologra, nekem pl simán belefér. Az, hogyha ilyenkor a viselkedése minősíthetetlen legyen, már pl nem.


Szóval amúgy nem viselkedik gázul, csak az a baj, hogy az alkohol miatt kiesnek részek, -és ez eleve csak néhány alkalom-, az engem nem zavarna önmagában. Nem havonta csinálja ezt.

De ez én vagyok.

2018. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem elfogadható. Mármint igen, van ilyen a világban, de azt nem akarom ismerni, aki ilyen, páromnak meg végképp nem.
2018. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt párom minden nap ivott munka után..nem is keveset...van hogy másnap nem emlékezett dolgokra...ez ment egy hétig..aztán egy hétig 0 alkohol..majd minden kezdődött előröl..nem toleráltam
2018. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!