Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kövér nők elvárásai miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők elvárásai miért hasonlóak a vékony nőkéhez?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
A köver ferfiak elvarasai miért hasonlóak a vékony férfiakehez? Ne kezdjük el megint ezt :)
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne? Attól még nem biztos, hogy megkapják, sőt. Bárki elvárhat bármit, max. nem kapja meg.
2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert az ember súlya és az elvárásokhoz való joga nem egyenes arányt követ
2018. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Külsőségek tekintetében azért, mert az ízlésen nem változtat a hízás vagy a fogyás. Az élet többi területén meg miért ne várhatná ugyanazt?
2018. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Amiért a 40-es, 50-es férfiak is a 20-as nőkre nyomulnak. Ha jut, jut, ha nem, akkor így jártak.
2018. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább azt látom, hogy az itteni ronda, sikertelen férdiak elvárásai vetekszenek egy férdimodellével (lásd ősember, meg vonító farkaskutya felhasználónevű szintű szerzetek). Kövér nőt nem nagyon látok itt sírni, csak ezeket a "férfiakat".
2018. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
A kövér nők is cicababáknak képzelik magukat....
2018. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Én kövér nő vagyok, de sokszor megkapom, mindkét nemtől, hogy azért nincsenek akkora elvárásaim, amiket képtelenség megugrani, mert amúgy adok magamra, szép is az arcom.


Íme ezek:

-valamennyire tetszen az arca, vagy fogjon meg abban valami(megjegyzem: nem Ronaldo-kaliberű arcot várok el, egy mások szerint átlagos arcú férfiban is meg tud fogni a tekintete, a mosolya,stb.)

-tudjunk váltani egymással 4-5 értelmes mondatot

-legyen hasonló jövőkép(igen, egy hosszú távú kapcsolatban nagyon nem mindegy, hogy valaki teng-leng a nagy világban, de fixdugópartner van vagy valakinek vannak tervek a családalapításra nézve)

-legyen valami, ami érdekli őt(a szex vagy tévézés nekem nem hobbi. mondjuk a modellezés nekem unalmas és drága, de legalább csinál aktívan valamit és már az is jó)

-ha elégedetlen a jelenlegi helyzetével, tegyen azért, hogy jobb legyen vagy akkor hozza ki a legjobbat a helyzetéből, ha már nem lép semmit se

-ha van valami komolyabb bőrgyógyászati problémája vagy a haja állandóan zsírosodik, korpásodik, stb., amit csak karban tartani tud, de megszűntetni nem, legalább az öltözködésére adjon.

-tudja használni a -ban,-ben,-ba,-be ragokat, ha magyar

-Magyarországon élő magyarként pl. ne írja j-vel a hülyét vagy a papagájt ly-al.

-mivel nincs gyerekem, a páromnak se legyen, az első gyerekmnek együtt szeretnék örülni a párommal(általában ez nem jön össze, ha a másik félnek ez legalább a 2.)



Tessék, lehet lepontozni!

2018. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Ne vetítsél. Itt egy olyan kérdést nem olvastam, ahol a kövér nő leírja, hogy miért nem kell a pasiknak, mind szemét, bezzeg ő nem b..szná át úgy, mint egy 10/10-es csaj, blabla.

Na de hogy olyat olvastam-e, hogy a csúnya, vagy átlagos pasik itt nyivákolnak, hogy nekik miért nem lehet szép barátnőjük és ők beteg hűségesek? Aha, naponta hatszor, legalább.

Szóval nem kell a duma a kövér nőkről. Na meg te mit nevezel annak? Az ötven kiló felettieket? Vagy a tényleg nagydarab 80-tól kezdődőeket?

2018. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Beteg helyett bezzeg. Nem tudom miért írta át.
2018. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!