Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, akik párja skizofrén ia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik párja skizofrén ia gyanújával volt gyermekkorában diagnosztizálva és a párjuk újra tüneteket produkál és mérgező a családi légkört mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kiskorában a szülei elváltak.

Hatalmas érzelmi törés alakult ki nála.

Apja verte anyját anyja csalta.

A személyisége ketté bomlott.

Tinikorában bűnözött később rossz társaságba keveredett droghasználat.

Még több pszichoaktív szer még nagyobb pszichés zavar.

Miután együtt felöltöztek vele Pestre az együttélés alatt derült ki hogy több énje van.

Az egyik énje szeret hiányzok mindig megbánta hogy megbántott elakar venni feleségül.

A másik énje ilyeneket mond hogy ro had jak meg hogy nem bírom elaltatni a gyereket agresszív állat vagyok(én mert a gyerek biztos azért nem alszik el és semmi oka hogy nekem ilyet mondjon miközben ő az aki bántalmaz)

Féltékeny paranoiás hogy megcsalom megcsalom.

Rámír valaki már meg akarja verni.

Kussoljál ba zd meg!

Ilyet mond ha megszólalok és ha véletlen szoptatás közben kérek inni és ő hoz akkor hozzáteszi hogy ha közben megy egy csepp is a gyerekre kivágott engem.

Ha pedig a gyerek haja szála meggörbül akkor elás.

Aztán miután szétbombáz elmegy dolgozni és felhív hogy mennyire bánja szeret utálja magát érte hogy ilyen és bocsássák meg neki minden megváltozik holnaptól és hogy milyen sütit hozzon haza munka után...

Most készül ki nagybátyja meghívta külföldre pár hétre.

Bevallom arra gondoltam bánatomban hogy kidobom a cuccait.

Mert hiába mondta neki a családom is menjen orvoshoz nem megy.

És már az apám is figyelmeztette.

Ne akarom hogy vér folyjon!


2018. nov. 27. 23:17
 1/8 A kérdező kommentje:

A családomnak rendszeresen beszámolók róla milyen.

Tulajdonképpen már mindenki beszélt vele az ő anyja pedig azt mondta ő megmondta hogy reménytelen eset minek vállaltam és hogy nem tud mit tenni hozzá nem menjen nem fogadja vissza elege van

2018. nov. 27. 23:19
 2/8 A kérdező kommentje:

Most ott tartunk hogy összevesztünk mert a babát nem akarta elaltatni kiement a nappaliba.

Csukja be az ajtót közbe mutatja hogy kapjak be!

2018. nov. 27. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem szoktam elmebetegekkel d.gni, pláne nem teherbe esni tőlük!

Neked is csak ezt tudom javasolni.

Ha ekkora paraszt akkor inkább örülhetnél, hogy elhúz külföldre.

2018. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elmegy de csak kis időre!

Aztán minden folytatódik ott ahol eddig is.

Mert az egyik énje családapaként funkcionál a másik meg egy undorító féreg

2018. nov. 27. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
A skizofrénia nem így működik, hogy "egyik énje" meg "másik énje".
2018. nov. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Időgéped van?

Tedd azt, hogy vállalod a tetteid. Most nem feltétlen arra gondolok, hogy mindenki tudja, hogy naponta írsz ki két kérdést, aztán játszod az értetlent....

Inkább arra, hogy ideje belátni, hogy ezt bizony elkúrtad, nem kicsit, nagyon. Tudod, nem véletlenül mondta mindenki, hogy dolgozni kellett volna szülés előtt, mert nem tudhatod, meddig számíthatsz a gyereked link apjára, meg nem kell az utolsó filléred is eltapsolni a Brendonban.

Szélsebesen robogsz a családi tragédia felé.

Ideje lenne ennek véget vetni. Csak ugye ott a 22-es csapdája, hogy se pénz, se semmi, és el kell tartani egy gyereket a következő 20 évben.

Most szépen keresd ki az eddigi kérdéseid, és olvasd el, hogy ott milyen válaszokat kaptál. Pont ugyanúgy érvényes most is.

2018. nov. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
92%
A skizofrénia nem így működik.A pasid simán gáz.
2018. nov. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nagyon unalmas vagy!!!
2018. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!