Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem lenne a baj?

Figyelt kérdés
Párommal közel 2 eve vagyunk együtt, ebből sokat voltunk ugy, hogy honapokig nem tudtunk talalkozni mert külföldön dolgozott, most hetvegenkent talalkozunk. Nyilvan ez aldozatokkal jár, többsegeben en aldoztam, az ő barátaival csaladjaval többet tudtunk lenni. Az egyik barati tarsasagaval mar egy hónapja nem talalkozott, igy mondtam, hívjuk el őket, főzök nekik, legyenek nalunk. Huzta a szajat, hogy hat akkor nekunk kell keszulni, de belement. Tök jó este volt, a kaja mindenkinek izlett jol ereztük magunkat. Majd tegnap beszéltem vele, és mondta neki több igénye lenne arra, hogy néha egy- egy sörre elmenjen egyedül, meg fél én szabalyozom őt ha együtt vagyunk ( erre sosem volt példa ), es neha zavarja, hogy 110 %ot rakok a kapcsulatunkba, de ha csak 70-et akkor mar hianyzom..Hogy ő nagyon szeret meg szerelmes belem, de így is minden hetvegen egyutt vagyunk, es neha csak ugy ellene magában.. Mondtam neki ha szakítani akarsz, vagy ez neked sok, hogy egy szombat- vasarnapot töltünk együtt, akkor mondd azt. Dehát ő nem akar szakítani, csak több szabadsagot akar, meg néha egyedul elmenni.. Volt, hogy 2 hetet nem talalkoztunk ez miatt, de nekem ez mar kicsit kezd sok lenni igy.. Csak szerintem ez nem normalis, vagy tenyleg vannak olyanok akiknel ez igy működik, hogy eleg lenne ha 2-3 hetente talalkozzanak, es mellette vidaman had eljek az életüket ?

2018. nov. 28. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

hát, nálam ez így működik, de én nem vagyok szerelmes. ezt hívják úgy hogy szerető vagy barátság extrákkal szexkapcsolat. ha szerelmes lennék akkor minél többet akarnék együtt lenni a párommal.

a pasid nem szerelmes beléd szerintem, de neki ez egy nagyon kényelmes kapcsolat, sose fogja ezt neked bevallani. magyaráz ilyeneket hogy neki több magánélet kell, stb, és próbál afelé terelni hogy legyél egy ilyen hétvégi kapcsolata. nem igazán látok ebben nagy jövőt.

pasiként ez a véleményem.

2018. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor együtt éltem a barátnőmmel, nem csinált belőle gondot, ha előzetes bejelentés alapján mondjuk elugrottam egy hétvégére a haverokkal valahova. Sokszor vittem őt is, nagyon ritka eset volt, hogy csak férfiakkal akartam menni valahova. (talán egy-két teljesítménytúra volt ilyen - barátnőm nem volt egy nagy túrázós)
2018. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha együtt élnénk nem lenne amugy gond, nyilvan az mas történet :)
2018. nov. 28. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész héten éli az életét, de neki heti egyszer sok vagy. Hát ez így elég gáz. Én keresnék olyat, aki szeret velem lenni...
2018. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Nemrég keveredtem ki egy ugyanilyen "hétvégi" kapcsolatból. Tudod, azóta sokkal jobban érzem magam, mert miután az megszűnt, jött valaki más. Lett egy normális férfi mellettem, aki TÉNYLEG engem akar és szerelmes belém. Össze sem hasonlítható az előzővel.


Nézd, talán nyersen fogok fogalmazni, de a ti kapcsolatotok nem kapcsolat. Csak barátság extrákkal, időkitöltő vagy valami hasonló, komolytalan és teljesen felesleges katyvasz. Mert nem, ez nem szeretet, még kevésbé összetartozás. Te alkalmazkodsz, ő élvezkedik.


Tényleg úgy érzed, hogy csak 2 napot érsz? Valóban megfelel neked, hogy a "párod" képes ennyire nélkülözni, sőt, még tovább akar hanyagolni?

Nekem volt ilyenben részem, és tudod, sokat tanultam belőle. Azt javaslom szakítsatok, és mindenki keresse meg azt az embert, akit igazán tud szeretni és akarni.

2018. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Valóban más történet, de te soknak tűnsz a barátod számára úgy a kapcsolat zömében. Én nem élnék együtt ilyen férfival a helyedben. Én néha-néha nem vittem el a barátnőmet teljesítménytúrázni, amolyan egészséges példaként említettem neked, hogy előfordul egy működő kapcsolatban is, hogy nem visszük a másikat valahova.


De ami nálatok megy, az nagyon elszomorító.

2018. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatban vagyok (több mert barátok vagyunk), heti kétszer talalkszunk úgy hogy nem vagyunk szerelmessek!
2018. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megadnám neki a szabadságot, végleg. Nevetséges , mert valójában egész héten éli az életét, így sem vagytok sokat együtt, de neki még a kevés is sok. Gondold át, hogy jó-e ez így neked.
2018. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!