Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljem meg a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem meg a barátommal konfliktus nélkül, hogy hova és mire költ el ennyi pénzt és mégis meddig fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Párom sosem volt egy gavallér típus, nem nagyon mentünk sehova a másfél év alatt, (mindig csak otthon ültünk kb), ajándékot sem igazán kaptam tőle. Mivel tudtam, hogy nem keresett túl jól, így nem erőszakoskodtam vele.

Most 2 hónapja viszont lett egy jól kereső állása, de az anyagi része még durvább lett, mert ezek mellett a rezsibe sem ad bele semmit sem, ráadásul 2 napja kölcsön is kért tőlem egy nagyobb összeget a kocsijának a műszaki vizsgájára, amiből tegnap este elvett, azzal, hogy nem maradt már semmi a 2 hete kapott fizetéséből??!! 2 nap alatt már 15 ezret elvett belőle.

Egyből rákérdeztem, hogy mire ment el a 2 hete kapott fizetése, de kb. annyi összeget mondott, ami max. 3 nap alatt fogyna el úgy cuzammen. Normális hangon mondtam neki, hogy ez így nem fog menni, hogy semmit nem ad be és mellette még én adok neki pluszban is. Erre úgy nekem esett, hogy kb mit szólok be, már megbánta, hogy tőlem és nem az anyjától kért, iszonyatosan rosszul esett, hogy még én érezzem magam ezek után rosszul, hogy rendes vagyok vele. Azóta alig szólt hozzám. De láttam reggel, hogy megint elvett a kocsi pénzből egy 10-zest.

Tényleg nem tudom mit csináljak, mert ahogy megpróbálom megbeszélni vele a dolgokat, úgy leolt, hogy még azt is megbánom, hogy szóltam ezért.



2018. nov. 28. 12:21
1 2 3
 1/22 Lady Beth ***** válasza:
98%
Amint visszakapod a pénzedet dobjad. Ez a manus nem normális. Önző tuskó.
2018. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Élt már egyedül?

Velem akkor volt ez, amikor az első munkahelyemen dolgoztam és még nem fogtam fel az önálló élet szabályait. Elvertem a pénzt minden marhaságra. Időbe tellett, de megtanultam saját káromon, hogyan kell beosztani a pénzt.

Öcsém még rosszabb, ő egyszer odajött hozzám pénzt kérni fizetésnap után két nappal. Ő a mai napig ilyen, szinte semmit nem javult, anyától kér, vagy a haverjaitól, szerintem a barátnője is részben ezért hagyta el.

Szerintem ha ez nem változik -és valószínű nem fog, akkor hagyd el.


Ja és az anyukája valószínű mindig tolja alá a pénzt, szóval nem fog tanulni ebből soha.

2018. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Egy fillért sem fogsz visszakapni, még te leszel a legnagyobb ge(i, hogy vissza mered kérni. Mibe fogadunk?

Egyébként ja, te vagy a hibás, amiért tűröd. Jobban járnál, ha kidobod és keresel egy lakótársat, akivel korrektül felezel mindent.

Ő valószínűleg saját kecóra gyűjt melletted, amíg eltartod.

2018. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%

Gratulálok kérdező! Tökéletes választás volt ez a hapsika! Aztán remélem 1 év múlva csatlakozol te is az ultra feministák táborához, miszerint egyetlen férfi sem ér semmit ezen a világon! Amúgy mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított.


Ha igaz a sztorid, én szégyenlem magam az ilyen ócska proli semmirekellő pasik miatt. A "pasi" kifejezés szándékos volt, nem akarom a "FÉRFI" szót megalázni az ilyen hulladékokkal.

2018. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Mar reg kidobtam volna.
2018. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Ja, a kirakott kocsipenzt meg vedd vissza, ha nem jutott ez magadtol eszedbe.
2018. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

"Párom sosem volt egy gavallér típus, nem nagyon mentünk sehova a másfél év alatt, (mindig csak otthon ültünk kb)"


volt másfél éved hogy szakits vele, de nem. hát most iszod a levét. bírom az ilyen szolgalelkű önálló életre képtelen kapcsolatfüggő nőket. ennél már csak az a jobb amikor még verik is őket de mégis a pasival maradnak :D

2018. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Annyira megvetem a hozzád hasonló nőket, akik komolyan képtelenek annyira megbecsülni magukat, hogy ne nyalják bő nyállal egy ilyen utolsó senki pöts valagát.


Mi a lofaxt csodálkozol, hogy ilyen, TE VAGY VELE, és tűröd ezt.


Baxd ki és tiltsd mindenhonnan. Ha ez nem megy, akkor adok egy számla számot, ezzel az erővel nekem is utalhatod ezt a kidobott pénzt.

2018. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Bence_ ***** válasza:
87%

Kezd el becsülni magad a munkád az energiád és jöjj rá, hogy ez az ember már rég a határaidon túl el, ennek megfelelően kezeld.

Gondolkodj el azon, hogy miért vagy benne egy ilyen kapcsolatba?

2018. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

"De láttam reggel, hogy megint elvett a kocsi pénzből egy 10-zest."


Ez nem férfi, hanem pondró. Egy alattomos féreg, aki ott döf hátba téged, ahol tud. Igazából csak az a kérdés, hogy minek vagy vele?

2018. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!