Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de már nem bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már nem bírom a veszekedést és az aggódást. Hosszú sztori, de kérlek olvasd el. Irnátok őszinte tanácsokat?

Figyelt kérdés

Majdnem 7 éve tart a jelenlegi kapcsolatom, ami megélt már 1-2 dolgot, most azonban betelt a pohár. Eddig csak szóval terrorizált ha összevesztünk(semmiségeken), legutóbb azonban meg is ütött, aminek egy szép lila folt lett az eredménye. Nyilván bizonygatja hogy megbánta és másképp lesz, de ez azonnal elfelejtődik részéről amint összeszólalkozunk.

Nagyon de nagyon szerettem és szeretem mióta csak megláttam, de most teljesen tanácstalan vagyok.

Van ugyanakkor egy ismerősöm, aki egy pillantással levett a lábamról, tisztelettudó, értelmes, és odáig van értem. Összeakad a tekintetünk, és érzem hogy ő másképp bánna velem, nem bántana, nem fenyegetne öngyilkossággal vagy azzal hogy a családtagjaimat fogja bántani.

Rettentően félek hogy hogyan kezelné azt hogy ha közölném, hogy most vége van. Félek hogy magában tenne kárt, pedig az is nyilvánvaló hogy ez így nem mehet tovább, mert tönkremegyek.

Hogyan hagyjam ott szépen, békével? Nem akarok haragot sem, csak valakit aki szeret és nem bánt...22/l



2018. nov. 28. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Lépj ki a kapcsolatból. Ha öngyi lesz, akkor se te gyilkoltak meg. A kapcsolatokat egyelőre hagyjad. Amiket írtál a hapsidról, annál bárki jobb, de ez még nem jelenti azt, hogy aki nála jobb, az normális esetben olyan, amilyet akarsz. Majd akkorra hagyd az ismerkedés, amikor nem a jobbat, hanem a megfelelőt keresed.

32/f

2018. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

A barátod egy állat, bár ez gondolom evidens.


A felvezetés alapján te ezt az embert szépen, békével, soha az életben nem fogod tudni otthagyni. Sőt, mivel erőszaktevő, a szakítást lehetőleg úgy építsd fel, hogy legyen a közelben pár férfi rokon, akikben megbízol.

2018. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Az első válaszólónak amúgy teljesen igaza van, a gallyról gallyra ugrálást most felejtsd el. Nem tiszta fejjel gondolkozol, fogalmad sincs, mit és kit keresel.


Szakítás, lelki / testi megnyugvás/gyógyulás aztán utána lehet nézegetni a következő jelöltet.


Így csak magaddal cseszel ki.

2018. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha igazán komolyan gondolja az a másik pasi a kapcsolatot, akkor menj át hozzá. Cuccolj át amíg a mostani pasi nincs otthon. Aztán hagyj egy üzit, hogy leléptél és vége. Hagyjon békén. Az ilyen alakokkal másképp nem lehet bánni. Ezek a szép szóból nem értenek. Ha szakítani akarnál vele normális módon, kb agyonverne.
2018. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is szeretnéd ezt szépen békével intézni nem fogod tudni. Az én exem is magyarázott, mikor szakítottam vele, hogy majd jól begyógyszerezi magát meg hogy szerintem ha bevesz egy doboz nyugtatót akkor vodkát, vagy rumot igyon rá? Na itt volt az a pont, hogy feladtam azt, hogy szépen menjünk szét békével, megmondtam neki, hogy hagyjon békén, ne keressen, letiltottam minden honnan és nem foglalkoztam vele. Kegyetlennek tűnik és nekem is nagyon nehéz volt ez a lépés, de lelkileg és idegileg tönkre tett volna, ha tovább kell hallgatnom ahogy érzelmileg zsarol. Mindig azt tartsd szem előtt, hogy jobb lesz így neki is idővel és hidd el nagyrészt az ilyen emberek csak szájhősködnek, az én exem sem csinált semmit magával.
2018. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%

Sok a betu nulla a kerdes.

Ha nem akarsz vele lenni szakits vele

Csinald azt amit akarsz.

2018. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj, a vilagnak nincs olyan szerencseje hogy az ilyen fergek onkent tavozzanak belole. Ez is a terror resze. Erre azt kell valaszolni, hogy "jo, akkor tegy ugy, szia.".
2018. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem becsülöd önmagad annyira, hogy azonnal, gondolkodás nélkül elhagyd azt az embert, aki képes téged megütni?
2018. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt minél előbb meg kéne szakítanod, ahogy lehet. Nem várni vele órákat, napokat, heteket, amíg kitaktikázod, hogy hogyan legyen.

Megérteni nem fogja, sőt lehet, hogy kapsz még egy ilyen szép lila foltot mint most.

Nem írtad, hogy együtt laktok-e vagy sem, de ha igen, akkor mielőbb kezd el a különválást.

Ez akkor sem egészséges, hogy ha nem lenne itt az ismerősöd akiről azt érzed, hogy jól bánna veled. Ezt tőle függetlenül kell meglépned!


Nem vagy felelős érte, nem tarthat lelki terrorban azzal fenyegetve, hogy öngyilkos lesz, meg ártani fog neked. Minél előbb lépj le, ha kell segítséggel!

2018. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyedül menj haza hanem pár fiú ismerőssel.

Közöld vele vège ès pakolj össze.

Közben legyenek ott a srácok is melletted.

Ha elkezd zsarolni,hogy megöli magát mond ezt:

,,Szerintem vastag kötelet vegyèl az eltöri nyakad azonnal",vagy ,,szedje be a nyugtatót ès fèl liter vodkàt huzzon rá,jó szórakozást".

Aztàn pakolj tovàbb,utàna elköszönsz ès ennyi,tiltod mindenhonnan.

2018. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!