Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex-barátommal lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex-barátommal lassan egy éve külön élünk de még mindig szeretjük egymást teljes szívünkből, de a családi körülmények ellehetetlenítik hogy együtt lakjunk, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalon összejöttünk én 17 voltam, pasim 16 éves, egy évre rá odaköltöztem hozzájuk, és 5 évig éltünk együtt. Ő a mamájával lakik ő nevelte fel, és mivel már nagyon beteges(el tudja látni magát, boltba vagy utcára csak nehezen tud menni, van hogy mentőt kell hívni hozzá) nem hagyhatja magára hogy külön költözzünk. Sajnos a mamája nem fogadott el, olyan fajta nőszemély akit nem érdekelnek az érvek vagy a tények, csak a bosszúság dől a szájából a nap 24 órájában. az első pár évben nem volt akkora probléma, próbáltunk túllépni rajta, de idővel nem bírja az ember és tönkrement benne a kapcsolatunk, és családi tragédia is rátett egy lapáttal. Próbáltuk elfelejteni egymást, fél évig nem is beszéltünk, de igy sem halványultak az érzések. Most ott tartunk hogy megpróbálnánk újra, mert iszonyúan szeretjük egymást, de hozzájuk nem költözhetek és albérletbe se mehetünk, mert nem hagyhatja magára aki felnevelte őt.

A kérdésem az lenne hogy ti a helyemben elvárnátok tőle, hogy velem összeköltözzön, és esetleg a mamát az egyik gyerekéhez költöztetni.? Én sem tudom hogy megtudnám-e tenni az ő helyében, aki felnevelt, és ilyen állapotban van, otthagyni. 24,L



#újrakezdés #összeköltözés #anyós ellehetetleníti
2018. nov. 29. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Mivel odacuccoltál valaki nyakára, még jó, hogy elküldött. Ha nagy felnőttek vagytok, akkor menjetek albiba. Mit szenvedtek?
2018. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem érted amit leirtam, mennénk mi szívesen.
2018. nov. 29. 10:25
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Jaj vergődtök. Nagyi halálára vártok?
2018. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ilyet ott kell hagyni. Van neki gyereke, akit szintén felnevelt, és ugyanúgy tartozik azzal, hogy segíti a saját anyját. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy együtt is kell lakni.

Ha ez nem működik, akkor nem lesztek együtt. Vagy kivárjátok, amíg a nagyi eldobja a kanalat. Legfeljebb 50 éves korig találkozgattok titokban.

2018. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy meghaljon,éppen ezért írtam ki a kérdést. te ott tudnád hagyni esetleg beteg édesanyádat egy lány kedvéért akit szívből szeretsz? Neki nincs más rajta kívül.mintha az anyukája lenne, a családja nem valami összetartó.
2018. nov. 29. 10:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám ott, de igen, ha ilyen lenne. Ha fúrná a kapcsolatom, akkor igen otthagyom. Tényleg milyen megoldást vársz? Cseszd el a fiatalságod, hajrá
2018. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pedig külön is mentünk, hátha el tudjuk felejteni, de nem tudom. Viszont ez nem állapot ha nem haladunk valamerre én is tudom :(
2018. nov. 29. 10:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Én max arra tudnék gondolni, hogy úgy költözzetek, hogy a mamának külön lakrésze van, vagy oda költöztök a közelbe és akkor a párod mindig át tud hozzá menni.
2018. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Márpedig dönteni kell!

Annak tudatában, hogy a pároddal együtt jár egy banya, aki pokollá fogja tenni az életed.

Amíg a barátod nem állítja le, és nem szab határokat, addig ez így marad. Ha tényleg ennyire szeretne, akkor ez nem okozna gondot. De nem tud elválni. Csak ő nem anyuci, hanem a nagyi pici fia. Mindig ő lesz a legfontosabb nő az életében, és te csak a második. Ha lenne gyerek, akkor a harmadik.

Így ennek semmi értelme. Engedjétek el egymást, és keressetek olyat, aki boldoggá tesz a szeretetével, és nem csak meggyötör.

2018. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennél kisebb dolog is megöli a kapcsolatot: tűz és kémia volt nincs... akkor egy ilyen körülmény pláne akadály. Ez kicsit olyan mint mikor a gátló tényezőket osztályozzátok, hiába mert attól még gátló a boldogságban.
2018. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!