Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. Idén végre tudtunk venni egy lakást közösen. Jövőhéten meglesznek a kulcsok, minden klappol, de most nyilván erre megy el a legtöbb pénz. Neki 1 hete volt a születésnapja, hétfőn meg a névnapja. Mikor (előtte) kérdeztem h mit szeretne ajándékként akkor azt mondta h békét és nyugalmat, ne költsünk el több pénzt. Így csak virágot kapott meg a kedvenc csokiját. 2 napja egy karácsonyi vásáros bódé mellett mentünk el és meglátott egy ezüstözött macskás fülbevalót. Imádja a macskákat ezért felajánlottam h megveszem neki. Visszautasította h 'annyira nem is tetszik'. Ma pedig megvette magának mert 'meggondolta' magát. Én meg olyan balfsznak érzem most magam. Komolyan azt hiszi hogy nem engedhetem meg h vegyek neki egyet?

Azt hozzáteszem h bűntudatom van h mégsem vettem neki semmit mert ő meg nagyon nagy élményt ajándékozott nekem idén nyáron a születésnapomon...


2018. nov. 29. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne legyen nagyobb problémátok az életben! 😊
2018. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Karácsonyig van még idő. Meg tudod ajándékozni. Akkor még majd úgy adod neki oda, hogy te is meggondoltad magad.

32/f

2018. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te gondolod túl. :)
2018. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meggondolta magát, de nem volt olyan pofátlan, hogy azt mondja neked, hogy légyszi mégis vedd meg. Szerezz neki örömet valami apró figyelmességgel, ami nem kerül pénzbe.
2018. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak szimplán nem akarta, hogy költs rá. Én sem szeretem, pedig tudom, hogy a párom tehetős és nem szakad bele. De egyszerűen nen szeretem, ha költenek rám.
2018. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rendes volt tőle, hogy nem veled vetetette meg.
2018. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlgondolod. Aludt az ékszerre párat, bentragadt a fejében, azért vette meg. Jobb is, mint az impulzusvásárlás! Megfontoltan döntött, én is így szoktam 🙂
2018. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi lovag vagy de komolyan. Puszi
2018. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!