Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel majdnem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel majdnem két évig voltunk együtt, majd szakított velem idén áprilisban, azóta is próbáltam visszaszerezni. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Június és november között három emberrel nyalt össze, most ismét dumálunk, csak ő kavar valakivel, én még mindig szeretem őt, de elmondása szerint ő nem, de ennek ellenére keres, s randizgatunk.

De nagyon zavar engem, hogy mással is kavar. Be akarom fejezni, de tapasztalatból tudom, hogy borzalmas nélküle. Mit tegyek? Nem tudok haragudni rá, de tudom, hogy ez sem egészséges. Mitévő legyek? Nincs erőm megmondani, hogy legyen vége. Tényleg semmi ötletem sincs hogy mit tegyek.


2018. nov. 29. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld visszaszerezni.
2018. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Szard le, aztán hanyatt-homlok rohan majd utánad.

32/f

2018. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz lezárni, méghozzá a legjobb, ha ezt teljes és mindenre kiterjedő kapcsolatmegszakítással teszed.


Tapasztalat, hidd el működik. Töröltem az egész beszélgetésünket fb-on, majd tiltottam, ugyanígy tiltottam a telefonszámát. Pedig szerelmes voltam, de ő meg nem. 3 hónapig szenvedtem így, hogy találkozgattunk, csináltunk közös programot, egy-egy kósza dugás is volt, merthát ő jól érezte magát velem. De rájöttem, tovább kell lépnem. Ami csak így történhetett meg.


Életem legjobb döntése volt. Az első hét elég kakán zajlott, de minden nappal könnyebb lett. Eltelt még három hónap és jé, megszabadultam tőle, sőt észrevettem a világ egyik legjobb szívű nőjét, aki persze azelőtt végig ott volt mellettem. Talán-talán alakul is valami.


Uajrá, te is tedd meg most, én pl büszke vagyok magamra nagyon, hogy én hagytam ott, minden érzelem ellenére és sikerült túllépnem,enyém az erkölcsi győzelem:)

2018. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!