Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelölhet valami mentális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelölhet valami mentális betegséget az, ha valaki olyan bizalmatlan a párja iránt (előzőhöz is), hogy közös házat, nagyobb dolgot sem akar vele vásárolni?

Figyelt kérdés
Nőről van szó, az előző kapcsolatiban is idegenkedett minden ilyen nagyobb közös vállalástól és a közös kasszától. Barátnőmről van szó és nem tudom, hogy miért van ez. Azt mondja ő annyira senkiben nem bízik és nagy anyagi függetlenségre vágyik.. Segítenék rajta, ha úgy van.
2018. dec. 1. 22:44
 1/7 anonim válasza:
94%
Nem jelöl semmiféle mentális betegséget. Tudatos és egyenes, ez így van jól. Sok nő is jobban tette volna, mielőtt kisemmizve, csupasz hátsóval x számú gyerekkel ott áll és "dehát nem ezt ígérted".
2018. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség, ez jószan ész. Mindenkinek így kellene. Nem szabadna a másiktől függeni.
2018. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a baratnoddel , én sem megyek bele a közös kasszba senkivel

Közös lakást sem akarok venni senkivel soha nem lehet tundi mit hoz a jövő

Nekem az a célom hogy egyedül vegyek egy saját lakást ami csak az enyem így senki nem veheti el tolem nem kell felezni , eladni ha szet megyek valakivel

N24

2018. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pumukli alfahím ***** válasza:
89%
Nem beteg,én sem bízok senkiben,ami az enyém, az a másé nem lehet.
2018. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ennyire nem vagyok függetlenség párti de a közös kassza eleve kilőve és bár szeretnek a párommal közös házat egyszer de nagyon jó dolognak tartom (és a mi kapcsolatunkban ez meg is valósulhatott) hogy mind két félnek legyen saját lakása is mint egy biztosíték. Amíg minden jó hozza a pénzt ha meg kisiklik a vonat nem kell a kardunkba dőlni. Szerintem bár a barátnőd egy kicsit túl tolja ez sima elővigyázatosság egy lecke amit az előző generacio kárán tanultunk meg.
2018. dec. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Mentális betegsége biztos nincs. Ha van valami bizalmi problémája, az korábbi lelki sérülésből eredhet, rossz szülői mintából esetleg. Egy volt kolléganőm édesapja jól keresett, elég nagy lábon éltek. Aztán meghalt, mikor még a kolléganőm gyerek volt, és az életszínvonaluk meredek zuhanórepülésbe kezdett. Bizonyára erősen megingott az alapvető biztonságérzete, mert azóta nagyon hasonlóan gondolkodik, mint a kérdésedben szereplő nő.


Vagy csak szimplán elérte az elidegenedési folyamat, mint sok más embert is.

2018. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Vagy csak szimplán negatív tapasztalatai voltak. Én ugyanilyen vagyok, de én gyerekként abba nőttem fel, hogy minket az apám semmizett ki majd lépett le, és többet nem is láttuk. Rettentő sok tanulásba, munkába és áldozatba került innen kitörni és lakást venni magamnak egyedül.


Ezer százalék, hogy ezzel nem lesz közösködés, nem képezi semmilyen további ingatlannak a jelzálog alapját és úgy amúgy nem vagyok hajlandó ezt konkrétan senkiért feláldozni.


Tulajdonképpen számomra a családnak sincs különösebb "szentsége", az én családom is elárult, és ezt bárki más is megteheti bármikor, szóval szerintem ez nem mentális betegség, csak racionális gondolkodás, ami maximum nem tetszik valakinek.


N

2018. dec. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!