Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon agresszív veszekedés közben, változhat még vagy tegyem ki azonnal?

Figyelt kérdés
A barátom aranyos, kedves velem, általában. Sok ajándékot kaptam töle, de néha veszekedésekkor dühkitörései vannak, amik egyre durvábbak. Eleinte az volt hogy csak elkezdett üvölteni, mint a sakál egy egy veszekedés alkalmával. Aztán amikor szóvá tettem neki visszafogta magát és értelmesen is meg lehetett vele beszélni a dolgokat. aztàn hónapokkal késöbb ismét elötört belöle az állat és volt hogy tárgyakat dobált. Eddig kb 4x fordult elö ilyen dühkitörése az elmúlt egy évben. A köztes idökben viszont nagyon szeretetre méltón viselkedett, mintha egy teljesen másik ember lenne, ezért is volt számomra megdöbbentö ami 2 napja történt. Megint elkezdett üvölteni egy vitánk során meglökött, és azt kiabálta hogy megüt ha nem hagyom abba. Azt mondtam neki hogy azonnal tünjön el és utána mikor lenyugodott egyböl elkezdett kuncsorogni hogy de ö igy szeret meg úgy. Nem tudom mi tévö legyek, nagyon szeretem, de mintha egy teljesen másik ember lenne ilyenkor.. össze is vagyok zavarodva, mert többnyire annyi szép közös emlékünk van és az agyam nem fogja fel, hogy valaki aki amúgy ilyen közel áll hozzám hogy lehet velem ilyen.
2018. dec. 2. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Eltartasz egy férfit, és még tűröd is hogy kiabáljon veled. A világ tényleg meg van bolondulva.
2018. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

"Megint elkezdett üvölteni egy vitánk során meglökött, és azt kiabálta hogy megüt ha nem hagyom abba."

Mint nem hagysz abba? Min mennek ezek a viták úgy mégis?

32/f

2018. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy tegyem ki úgy értem hogy szakítsunk e? Nem lakunk együtt.
2018. dec. 2. 00:12
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Az agresszió nem olyan személyiséghiba, amit érdemes megpróbálni kikúrálni a "szerelem erejével".

Nem lesz jó vége.

2018. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szakítanék. Azonnal.
2018. dec. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Majd írd meg, amikor elkezd verni.
2018. dec. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts azonnal. Vagy már elkezdheted fogalmazni a következő kérdésed, ami kb az lesz, mit tegyél, mert megvert. De szereted...mi a faxt lehet szeretni egy agresszív állaton? De komolyan? Ott helyben ábrándulnék ki belőle.
2018. dec. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, azonnal. Most még "csak" lelki terror, de hidd el, lesz fizikai bántalmazás is, mert az ilyenek nem javíthatók.

Ne akarj bántalmazó kapcsolatban élni, mert ez már az.

Szakíts vele, addig, ameddig lehet, mert idővel egyre nehezebb lesz megszabadulni tőle.

2018. dec. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Akarsz ilyen apát a gyerekeidnek?


(Az ún. impulzuskontroll gyakori elvesztése kezelhető, javítható, gyógyítható.)

2018. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Miert agressziv es mi okozza?
2018. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!