Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

8 honapja jöttem össze a barátnőmmel...már előtte is ismertük egymást de neki is volt más nekem is más de végül a sors csak ugy döntött hogy egymásba szerettünk.. a kezdetekkor majdnem mindennapos szex szerelem és satöbbi... kb 1 honapja össze költöztünk mert az életünk a szülők és a munkahely miatt bonyolult volt és igy tálaltuk jobbnak.

Kb 1,5 hete nem voltunk együtt és nem olyan forró a szerelem mint a kezdetekkor.de mégis van összebújós tévézős ölelkezős este.

Most nem tudom hogy én kombinálom tul a dolgokat vagy csak simán fáradt esténként vagy valami más baj lehet? Nem tudom mennyire hasznos info de lányok ti bizti tudjátok ha valami kapcsolatba hozható vele az utolso menstruációja óta van ez.

Mielőtt a kommentekbe olyan jönne fel hogy nem szeret meg mással van előre le szögezem hogy biztosan tudom hogy nem csal meg és szakítani sem akar ugyanis mindennap tervezzük a közös jövőnket (kikapcsolódás, család, gyerek élet stb) és ezeket a témákat ő hozza fel mindig.

De akkor mégis mi a baj? Csak normális válaszokat kérek.

Köszönöm


2018. dec. 2. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ülj le beszélj vele. Lehet , hogy más lenne amit/ahogy élvezne mint amit nyújtasz neki. Semmi gáz, benne a pakliba senki sem gondolat olvasó. Ellenben vannak olyanok akik ezt elfojtják és egy mukkot sem szólnak róla mert gáznak érzik és nem akarnak megbántani és emiatt bénának érezd magad és ha valamit nem élvezel akkor te sem sűrűn csinálnád :)
2018. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudod kielegiteni, es mar nincs kedve eljatszani az orgazmust, inkabb megoldja maganak egyedul. Ha jo lennel az agyban, le se tudnad vakarni. Es tudom, hogy te meg vagy gyozodve az ellenkezojerol, mert minden ferfi meg van rola gyozodve, hogy nala jobb szereto nincs. De akkor nem ide irnad a kerdeseid, hanem probalnal kimaszni a begerjedt nod alol. Szoval inkabb nezz magadba, es valtoztass.
2018. dec. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez a gond, akkor cuki nagyon 67-es, mert igazából magatokat szúrjátok tökön, miközben a férfi ugyan úgy élvez. Igazából ez nektek probléma szexuális téren.

32/f

2018. dec. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdeményezel?Olyankor mit mond?Fáradt?Nincs kedve?

Nem lehet valami nőgyógyászati gondja?

Csak beszéltek róla?!

2018. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak nálam is ilyen időszakok,nincs ezzel semmi baj.
2018. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.... de van még valakinek hasonlo tapasztalat?

Amugy ki derült a dolog nagy része fáj neki valami szerintem nögyogyászati gond van és ez miatt tart tőle ezt mondta orvoshoz időpont dec 17

2018. dec. 2. 14:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso.... és ez meddig tart vagy ilyenkor mit érzel?
2018. dec. 2. 14:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!