Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsek rajta? Börtönbe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek rajta? Börtönbe van es pénzt kér mert nem jo a kaja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srac akit nagyon szerettem most bortonbe van.

Nem voltunk egyutt mert amikor megismerkedtunk neki volt komoly kapcsolata es mondtam hogy addig koztunk nem lehet semmi amíg egyutt el a novel.

Mielott börtönbe került volna szakított a baratnojével azt mondta, de velem mar nem sikerult felvenni a kapcsolatot mert fogva tartottak.

Bortonbe van kb.1eve, es onnan ir nekem.

Keri hogy kuldjek egy kis penzt kb.30e forintot mert nagyon rosz a kaja, (tenyleg sokat fogyott es sajnalom is kicsit) maskor mas dolgokat talal ki ami miatt neki penz kell.

Most elmondja hogy mennyire szeret, velem akar lenni stb. de lehet csak azert mondja mert penz kell es igy probal ram hatassal lenni?

Mi a véleményetek ?

Elmondasa szerint azert van bortonbe mert vmi buli utan összeverekedtek, es öt iteltek hibásnak .



2018. dec. 2. 10:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd ehhez az emberhez. Örülj neki és lépj tovább!
2018. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

"Elmondasa szerint azert van bortonbe mert vmi buli utan összeverekedtek, es öt iteltek hibásnak ."


Egy szimpla verekedésért nem kerül börtönbe az ember.

2018. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudsz rajta segíteni. Egy bűnöző.
2018. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ò szeretne komoly kapcsolatot velem ha szabad lesz, de nem tudom higyjek neki vagy sem , mert lehet csak azert mondja hogy segitsek rajta
2018. dec. 2. 10:52
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Csak egy pénzforrás vagy neki. Minek bíznál egy bűnözőben?
2018. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Lady Beth ***** válasza:
100%
Csak ki akar téged használni.
2018. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
95%

Nehogy küldj neki pénzt, két évig dolgoztam a BV-ben, több intézetben is. Többféle menü közül választhatnak a "kedves" fogvatartottak, a húsmentestől kezdve muszlim, diétás, vega, kóser, meg amit el tudsz képzelni, vagy 8-10 féle. Gyakran akkora adagot kaptak, hogy csak néztem, hogy hogyan fér beléjük ennyi. Akik meg dolgoznak, ők külön vásárolhatnak még extra élelmiszereket, az alegységekben számukra kialakított bolt is fenn van tartva. Mindezek ellenére rengeteg kaja megy napi szinten a kukába. A reggelire szánt 250-300 forintos májasokba, pástétomba bele van túrva, és az egész ki van hajítva, mert a "kedves" fogvatartott nem fogyaszt ám holmi proli májast, meg pástétomot.

Meg ne forduljon a fejedben, hogy pénzt küldesz neki, pontosan tudom, hogy mekkora zsiványok vannak a rács másik oldalán.

2018. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire ostoba vagy, akkor fizessel neki :'D. Te jo eg... es ha kijon gyorsan szülj neki 2 gyereket is :D.
2018. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
koszi 8as es a többiek.
2018. dec. 2. 10:58
 10/29 anonim ***** válasza:
18%

Neked kell ismerni. Milyen volt az előélete, bizol benne??

Zűrös volt előtte is akkor nagyon kerülném. Az hogy ép miért ül, csak ő tudhatja. Tapasztalt, simán bevarrtak volna engem is egy olyan betörésért, amiről nem is tudtam. Nincs pénzem jó ügyvédre, simán kaptam volna én is 2-3 évet.

2018. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!