Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban titeket zavarna ha egy légterű lenne a lakás? Vágynátok a privát térre?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy a barátom örökölt egy lakás, és így végre össze tudtunk költözni. 45nm kb, viszont egy szoba van, így ha pl hétvége van, akkor egész nap egy szobában vagyunk. Titeket ez zavarna? A szobán kívül egy konyha és egy fürdő van a lakásban ossz vissz. Látom rajta és mondja is hogy néha vágyna az egyedüllétre, amit egyrészt elfogadok, másrészt viszont zavar mert évekig ingáztunk, most végre együtt tudnánk lenni, de neki így sem jó 😔 az az egy szoba viszonylag nagy, van benne térelválasztó, fotel, kanapé, minden, szóval nem egy franciaágyon gubbasztva kell eltöltenünk pl egy hétvégét. Ti mit gondoltok? Az idővel ez csak rosszabb lesz, vagy megszokhatja? Elkoltozni nem tudnunk együtt,max én haza....😣

2018. dec. 2. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen.


Volt ilyen kapcsolatom, és sok probléma volt belőle.


Néha egy-egy vitánál, vagy egy feszültebb napon jól jött volna, ha van hova kicsit elvonulni, olvasni, zenét hallgatni, de az egy légtér növelte az ilyen helyzetekben a feszkót.


Nem azt mondom, hogy ezért mentünk szét, de biztos, hogy ez is rontott a helyzeten.

2018. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

nekem nagyon hiányozna a külön zug.


pl. naponta szoktam edzeni, és bár rosszabb állapotomban is látott már a férjem, zavarna, ha előtte kellene erőlködnöm-izzadnom.


egy gipszkarton fal is megoldás lehet.

2018. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sajnos erre számítottam én is. Ha minden kötél szakad akkor hazakoltozom a békesség érdekében, de ingazni megint vagy pluszban fenntartani egy albérletet sajnos elég megterhelo. Meglatjuk.
2018. dec. 2. 15:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Mivel panel, egy oldalról van ablak, így nem tudom mennyire kivitelezhető a gipszkarton fal, pedig én is gondoltam már rá.
2018. dec. 2. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg egy paraván is tudna segíteni, ha nagyon hiányzik.

Nekünk a lakásunk 40 nm, de másfél szoba, viszont azt a félszobát azt tényleg csak alvásra használjuk. Az itthon (ébren) töltött időnk 99%-át a nappaliban, közös légtérben töltjük. Annak ellenére, hogy így van, még vannak külön, egyedül töltött programjaink- lásd most, én itt gyakorin lógok, Netflixet nézek a kanapén, a férjem meg játszik valamit, cikkeket olvas, mittudomén mit csinál a számítógépnél, asztalnál. A lakást be lehet úgy rendezni, hogy úgy érezd, az egy légtér több szoba, nálunk amerikai konyhás a nappali, szóval nagyjából olyan 30nm-en van egy konyha, egy étkező, egy nappali és egy dolgozó, pedig kb négyzet alakú az egész, és mégis jól elkülöníthető- burkolatokkal, paravánokkal, háttal fordított székekkel, fülhallgatókkal. Minket nem zavar, ugyanúgy teljesen jól el tudunk bújni a magunk kis dolgaival, függetlenül a közös tértől. Pl edzeni is tudok a férjem mellett, hogy ő közben a fal felé fordított székén a monitort nézi fülhallgatóval, kb észre sem veszi, hogy mellette én már egy órája fene se tudja, mit csinálok. Szerintem csak akarás kérdése, ha meg tudjátok beszélni és az igényeket össze tudjátok egyeztetni, akkor nem kéne gondnak lennie- ha meg gond, akkor jobb is, hogy most derül ki, megspóroltok magatoknak egy csomó keserves évet.

2018. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Vannak, akik igénylik az elvonulást, én nem voltam ilyen sosem valamiért, minél több ember volt velem egy légtérben, annál jobban éreztem magam.

De idővel tényleg jobb lehet két külön szoba, ha valamelyikőtök igényli a magányt.

2018. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyébként ha nem lenne külön szoba, én is gond nélkül edzenék a férjem mellett.


és valóban, akár térelválasztó nélkül is ki lehet alakítani saját kis zugot, ahogy az egyik válaszoló is írta.

2018. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló, nálunk is így van berendezve, sőt még az asztal is, ő a fal felé fordulva laptopozik, én a szoba másik végében a térelvalaszto mögött csinálok a kis dolgom, abszolút mint nálatok. Ezért sem éreztem én egy percig sem zavaronak ezt, ő mégis 😔 sőt nyáron ott volt az erkély is, én szívesen kivonultam akár órákra, mármint nem azért higy ne lásson, egyszerűen szeretek ott kint lenni. Szóval egyáltalán nem az a helyzetet higy egész nap csak egymás mellett ücsörgunk, ha én a konyhában vagyok, akkor is egy fal van köztünk. Szóval ennél idealisabban nem hiszem hogy ki lehet használni ezt a teret, ezért is félek hogy mi lesz, ha még így is zavaró számára. Számomra egyáltalán nem.


A többi válaszadonak is köszönöm a választ! Próbaltunk róla beszélgetni, egyelőre annyira jutottunk higy őt zavarni zavarja, de megpróbálja levetkőzni. Én meg próbálok láthatatlaná válni.

2018. dec. 2. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ennek szerintem semmi értelme így. Együtt élni úgy valakivel, hogy próbálj láthatatlan maradni, meghúzni magad, kb mint egy megtűrt személy. Én tuti qvara nem érezném jól magam. Ha útban len ék a páromnak, elgondolkodnék rajta, hol van itt a szerelem?
2018. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, de én eléggé magányos típus vagyok. Próba szerencse, ha nem működik majd találtok vmi megoldást
2018. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!