Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi miatt miért haragudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi miatt miért haragudott meg a barátnőm?

Figyelt kérdés

Feküdtünk az este egymás mellett, már majdnem aludtunk amikor megkérdeztem tőle, hogy hogy tud együtt lenni egy csúnya sráccal? Hogy lehet az, hogy összejött velem mikor annyi nagyon jóképű srác szaladgál az utcán...

Erre ő sóhajtott egyet és tök komolyan megkérdezte, hogy ezt már megint komolyan gondolom? Amire én válaszoltam, hogy igen. Aztán megint sóhajtott egyet, befelé fordult és aludt. Gondoltam, hogy oké, majd reggelre megbékél. Erre azonban adott egy puszit és hazament. Komolyan nem értem, ma alig beszélt még velem.

21/F



2018. dec. 2. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Gyökér vagy! Nem minden nőnek kell helyes pasi.
2018. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit beteg vagy. Szoktam én is hüllleségeket beszélni, de ennyire azért nem.
2018. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha veled van, miért kérdőjelezed meg? Ezzel csak el fogod üldözni magad mellől. Inkább becsüld meg, hozd a legjobb formád mellette, hogy érezze, egy főnyeremény vagy. ;)
2018. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert megkérdőjelezted és azért, mert ilyen hülyeségeket nem szokás a másiktól kérdezni. Ezt még én is értem, pedig nekem is vannak érdekes dolgaim/kérdéseim.
2018. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez neki úgy jön le,mintha kètelkednèl az èrzèseiben,ès hogy tèged választott.
2018. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen, mert kételkedem is benne. Nem tudok így teljesen nyugodt, boldog lenni mellette. Mindig attól tartok, hogy majd lecserél valami jobb pasira. Már akartam vele szakítani emiatt, de sose tudtam. Mindig úgy vagyok vele, hogy minden plusz nap egy ajándék, de aztán rájövök, hogy minél tovább húzom annál nehezebb lesz elválni.

Sajnálom, hogy ilyen vagyok... :(

2018. dec. 2. 20:51
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tényleg hülye vagy. Így mindenkit el fogsz üldözni magad mellől.
2018. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is hànyok ettől a műhisztitől. Ez mindig arra megy ki, hogy hallani akarom, hogy dîcsérj. Megkérdezed, és màr a vàlasz amit hallani akarsz a fejedben van "jajj, te nem vagy csúnya, nekem helyes vagy blablabla". Màs vàlasz nem is lehet, mert ha bàrmit mondana, hogy beérem ennyivel, vagy nekem nem a külső szàmît még ő lenne a bunkó. Nő vagyok, de attól is hànyok, mikor az 50 kg-os bnőim valamelyike (én is 53 vagyok) beàll a tükörbe és kezdi "jajj olyan kövér vagyok" - ez provokàció, hogy kezdjem, hogy jajj dehogy... De ez olyan szonten debilség, hogy én ebbe a jàtszmàba bele se megyek. Mindig csendben vagyok. :) Egyszóval fejezd be ezt a debil jàtszmàzàst, mert gàz és baromi fàrasztó is.
2018. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
fikaztad az izleset.
2018. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet h ő egy férfit akar, nem valami 'alamuszi-nyuszit'. Talán nem volt túl férfias, hogy már megint ezen kattogsz, lehet, hogy estél a szemében. Lehet szép jó a lelked a kisugárzásod, lehet benned az a varázslatos vonzerő is, ami csak neki szól, mert pl nektek van együtt a sorsotokban dolgotok. Szóval lehet, hogy ő még azt a pluszt is érzi veled kapcsolatosan, azt a varázst. Tehát nemcsak, hogy szerinte szép vagy vagy legalább helyes, meg cuki a személyiségre.
2018. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!