Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek melyik férfitíp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik férfitípus jön be jobban, az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Képzeld el a következő szituációt: a pároddal sötétben sétáltok hazafelé, amikor egy agresszív alak belétek köt az utcán. Ki akar rabolni, a pénzeteket, és a táskádat követeli. A párod nem szeretne konfliktust, többször is higgadtan próbálja figyelmeztetni, hogy hagyjon titeket békén, de ő nem tágít. Ekkor a párod azt mondja, hogy meneküljetek, majd kézen fog, és futni kezdetek, hogy lerázzátok a támadót, közben felhívja a rendőrséget.

VAGY

Ugyanez a szituáció, egy agresszív alak belétek köt. A párod azonban hamar felkapja a vizet, és amikor a támadó nem hagy békén, pár jól irányzott ütéssel a földre küldi. Majd a földön fekve még belé rúg párat, majd közli vele, hogy ha megint meglátja, kaphat még párat. Ezután ott hagyjátok a földön fekve, és elsétáltok.

Lányok, melyik férfit választanátok a 2 közül?



2018. dec. 2. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első verzió jobban tetszik.
2018. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Őszintén: Én egyiket se.

Valahogy a kettő közötti átmenet tetszene nekem.

Szóval, először próbálja megnyugtatni, higgadtan beszél hozzá, de ha a támadó továbbra is agresszív és mondjuk megüti vagy ütni próbál, akkor üssön a férfi is, vagy legalábbis fogja le, hárítsa el a támadást. Utána persze hívja ki a rendőrséget.

Nem szeretem a túl konfliktuskerülő és a túl hirtelen dühbe jövő embereket sem...

2018. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
A nőknek a második verzió jobban tetszik. Hiába akarnak itt félrevezetni téged, egy agresszív és offenzív formában sokkal hamarább meglátják a férfit, mint egy diplomatikus, célratörő, konfliktus megelőzni igyekvő emberben.
2018. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 3-as, mert te már csak ismersz engem, így teljesen anoním módon, az internet sötétjében tapogatózva, mi? :-)


2-es voltam.

2018. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

#3 Ismered annyira a "női lelket", hogy párt is tudj találni magadnak, vagy az ismereteid csak ilyen nonszenszekre terjednek ki?


A kérdésre meg... Talán az elsőt..?

2018. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A második.
2018. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak ezek kozul lehet valasztani, akkor az elso. A masodik semmikepp. De leginkabb egy harmadikat valasztanek. Egy olyat, aki megprobalja elkerulni a konfliktust, de ha nem tudja, akkor esszel oldja meg a helyzetet ugy, hogy en a legnagyobb biztonsagban legyek vegig, es onmagara is vigyazzon. Ha kell, fussunk el, ha kell, akkor pedig fegyverezze le a tamadot, de semmikepp ne legyen agressziv bunko, aki elsore beleall egy verekedesbe, es meg egy foldon fekvo emberbe is belerug, aztan ott hagyja serulten. Az en pasim fusson el, vagy fogja le, amig en kihivom a rendorseget, es ha muszaj verekedni, akkor se usson tobbet a kelletenel.
2018. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Az elso.
2018. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is az első. Semmi kedvem bíróságra meg a börtönbe járkálni, ha a kedves rabló esetleg saját magát állítaná be áldozatnak és a páromat ítélnék el (egyébként ha csak a szája járt, de nem ő ütött először, akkor tényleg ő az áldozat, ha a párom kiveri belőle a xart...). Ha lenne más lehetőség is, akkor legszívesebben egy olyan férfit választanék, aki úgy oda tud mondani valamit ilyen helyzetben, hogy még a rabló is megszeppenjen és esetleg meggondolja magát, vagy végső esetben, fizikai erőszak esetén tudja, hogy hogyan kell megvédeni magát anélkül, hogy félholtra verné a másikat.
2018. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelmüen az elsö.

24N

2018. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!