Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módon kezelhetők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módon kezelhetők a személyes kérdések harmadik személyektől egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfival három éve, ő idősebb nálam tíz évvel. Nagyon zárkózott személyiség, kevés a barátja és ők is másik városban élnek. A barátai között több a nő akik vele egykorúak vagy idősebbek. Az elmúlt években néhányat megismertem, de minden alkalommal rossz szájízzel távozók a találkozókról. A bemutatkozás után a második kérdésük hova való vagyok (külföldön születtem és jártam iskolába mivel a szüleim diplomaták voltak igy van egy enyhe akcentusom), hogyan kerültem ide, hol ismert meg a párom. Zavaró számomra, hogy idegen embereknek kell magyarázkodnom a származásomról, a koromról és hogy honnan jöttem, mit dolgozom és ki vagyok.

Nekem is vannak baratőim, de egyik nem ilyen savanyú és undok, mint ezek a nők. A mai találkozóra nem akartam elmenni a korábbi negatív tapasztalataim miatt, utolsó pillanatban döntöttem hogy vele tartok.


2018. dec. 3. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Mégis mit kéne kérdezniük, hogy milyen játékot fogsz kapni karácsonyra? :D dedós...
2018. dec. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Miért kellene neked elmenni ilyen találkozókra? Én sem szeretem, ha úgy mutogatnak, mint egy bazári majmot.

Más korosztály vagytok, az idősebb magyar nőkre ez a savanyú undokság nagyon jellemző. De valószínű, hogy csak kedvesen érdeklődni szeretnének, mivel kíváncsiak a barátjuk választottjára, és különleges nekik az, hogy nem falubeli vagy. Csak ez a viselkedés egy külföldön szocializálódott embernek bizony megdöbbentően közönséges tud lenni. Én is más országhoz vagyok szokva, és mindig lesokkol ez a magyar mentalitás, magyar stílus. Ezt szerintem ne vedd magadra, mert ők ebben nőttek fel, nekik ez fel sem tűnik, gondolom a párod sem érzékeli.

2018. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Savanyú és undok mert érdeklődik?

Tudod te mit jelentenek ezek a szavak?

2018. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekben a kérdésekben semmi undok nincsen, ismerkedni próbálnak veled! Mit kérdezzenek, hogy mit főztél ma ebédre?

Nekem sokkal rosszabbul esne, ha nem nyitnának felém, nem szólnának hozzám.

2018. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!