Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt eg férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt eg férfi?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyunk(táv kapcs) és két napja se híre se hamva. ALig ír valamit csak ilyen misztikusan,hogy jönnek érte majd lesz. Ma hajnalban írt,hogy jaj bocsi,de beteg vagyok majd beszélünk,azóta se reagált semmire.

Ha véget akar vetni a kapcsolatnak miért nem mondja el? Nagyon idegesítő és fáj is,hogy itt ülök kétségek között azt várom,hogy írjon már vagy jelezzen valahogy,de semmi. Ilyet csinált már 1-2x mióta együtt vagyunk,de egyáltalán nem gyakori és ezzel mindig megöli bennem kicsit a szerelmet. Sokszor mondtam neki,hogy annyit kérek csak,hogy szóljon mikor merre van,hogy pl megy odlgozni akkor most x óráig nem fog tudni írni stb,mindig azt mondja,hogy betartja ,de aztán vlahogy nem sikerül. Én meg már tegnap is sírtam,hogy miért ilyen szemét?? Direkt nem ír vagy nem tudom...hogy flejtsem el? Már magamban úgy gondolok rá,hogy ennek vége..


2018. dec. 3. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat több sebből vérzik. Olvasd el a kérdésedet újra, amennyire higgadtan csak tudod és megérted, ennek lőttek.

Fájdalmas dolog a szakítás de ennél jobb az egyedülállóság is.

2018. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kérlek leírnád az észrevételedet? Nekem is van saját véleményem,de azért írtam ki,hogy mások szemszögéből is kapjak visszajelzést.
2018. dec. 3. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat... Ennyi.

Azoknál működik akik együtt voltak egy darabig, aztán valaki elkoltozott de úgy, hogy csak 1x2x odajár dugni (nem rólad van szó általában) az ilyen...

2018. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

" csak ilyen misztikusan,hogy jönnek érte "


KIK...? A titkosrendőrség vagy a földönkívűliek? :D

2018. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első voltam, mivel kérted, részletezem.


#2 Nekem az az észrevételem, hogy kolonc vagy ennek a férfinak a nyakán. Nem akarlak bántani, de a leírásod alapján ez jön át.


Egy szerelmes férfi nem tűnik el napokra vagy ha igen, annak a nyomós okát közli veled.

Ez a pali meg állandóan eltűnik. Te is tudod, hogy ez mit jelent sajnos.

2018. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4, na ezaz xd én is ezen agyaltamxd

5, ha "kolonc " vagyok miért nem közli,hogy figyelj hagyjuk? kettő amikor rákérdezek,hogy mi legyen mindig azt mondja,hogy folytassuk persze és,hogy ő szeret. Szóval ezért nem nagyon értem.. de igen szeirntem is a magatartása nem sok jó dologról árulkodik..

2018. dec. 3. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt távkapcsolatom, így túl sok biztatót nem tudok írni. Nekünk az egyik szakításunk ilyesmin lett, mivel ő végzett mindig később munkában, így megszoktam, hogy x időben írt. Aztán volt, hogy nem írt, én meg nem írtam rá. 3 nap múlva üzenet tőle: "Azért nem írtam, mert kíváncsi voltam, te fogsz-e, de látom, le vagyok szarva..."

Szó szót követett, aztán... Utana még 1x megforgatta bennem a kést (na meg valljuk be, mást is, na mind1), szenvedés volt vele, majd sokáig nélküle is, de ez van.

Ha nincs kilátásban normális együttlét, ne kínozd magad tovább ezzel, mert nem lesz jó vége.

2018. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ez a férfi nem szeret teljes szívből téged, és nem áll melletted a szó átvitt értelmében sem... Szóval szerintem nyugodtan hanyagold.
2018. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta írt pár mondatot,de nem vitte túlzásba azért küldte a szokásos puszikat és mondta,hogy elmegy aludni pár órára... Eljutottam oda,hogy nem idegesítem magam,felesleges azt mond amit akar. Megpróbálom magam érzelmileg eltávolítani ,és köszönöm az eddigi válaszokat is,úgy tünik nem csak én látom úgy,hogy ez a kapcsolat sokat nem ér többé..
2018. dec. 3. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!