Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez milyen dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog a paromtol?

Figyelt kérdés

A parommal 5 honapja vagyunk meg csak egyutt. Allitolag nagyon szeret.

A multheten beteg lett az egesz csalad itthon (virus) akkor tudtam hogy en sem maradhatok ki... (gyenge immunrendszer) elis kaptam penteken. Nagyon rosszul voltam laz,torokfajas,rament az izuleteimre,labamra. Nem tudtam felallni sem..

Vasarnap sem voltam jobban.. megkertem a paromat ha lehet hetfo reggel vagy delutan vigyen mar el az orvoshoz mert ilyen allapotba nem akarok biciklizni, a hideg sem tenne jot es eleg messze is van az orvosom ( varos masik felebe)

Erre csak ennyit kaptam : mer minek neked megint oda menni? ...

aztan ma ( hetfo) felhiv munkabol hogy kesobb jon haza mert az anyja megkerte hogy vagjon ossze fat..

a kerdes az hogy : normalis hogy az anyjanak egybol ugrik, de engem nem tudott volna eldobni az orvoshoz?

Elegge rosszul esik. Most egy ismerosom kertem meg hogy dobjon mar el. Azt mondta termeszetes... egy “idegentol” tobbet varhatok mint a sajat paromrol?



2018. dec. 3. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ha nem kell orvosi papír akkor tényleg minek odamenni influenzával?
2018. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, legalább időben kiderült, hogy nem számíthatsz arra, hogy veled van, amikor szükséged van rá. Inkább most, mint amikor terhesen kell biciklizned az ultrahangra.
2018. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elso. Talan mert labra allni se tudok , es igy iskolaba menni sem. Es jolett volna ha lat az orvos mert mandula mutetem se reg volt. De a lenyeg nem is ez. Hanem hogy ennyire nem kepes hogy eldobjon , es erre is ismerost kell megkernem. Eleg kellemetlen
2018. dec. 3. 14:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. Most lehet ezt szépítgetni, de nem érdekled igazán. Szépen lépni kell, mert most még fiatalok vagytok, viszont ahogy öregedtek majd, a rossz tulajdonságaitok (mert mindenkinek van) ki fognak éleződni. Ha ilyen életet akarsz, ez a te döntésed. De ha nem, akkor keress valakit, aki igazán törődik veled.
2018. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

bocs, azt nem láttam hogy lábra állni se tudsz.

ezesetben azt mondanám hogy ennyire becsül a párod. ideje otthagyni és keresni valakit aki megbecsül.

2018. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Oke, de ha nem szeret minek van velem?

Nem adok en semmivel se tobbet mint mas adhatna. Elis hagyhatna.

2018. dec. 3. 14:51
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
azért van veled mert kevés az önbizalma és úgy gondolja, nem találna hirtelen mást. te kényelmes vagy már megszerzett, elveszi tőled ami neki kell. minek keressen másikat, ahhoz gyáva és fél hogy akkor egyedül lenne hónapokig, évekig. közben ha akad más a horgára majd akkor dob, ha az biztos lesz. pasik nagytöbbsége ezért van együtt egy nővel annak ellenére hogy már nem szereti.
2018. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

"ha nem szeret minek van velem?"

Mert téged már könnyen megszerzett és van egy ingyen puncija. Sajnálom, tidom, hogy ezt nehéz elfogadni, de ez a helyzet. Ha talál jobbat, majd villámgyorsan le is lép. Ennél becsüld jobban magad és hagyd szépen ott ezt a s.fejet.

2018. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
És most szakítani fogsz vele? Nem. Hát ezért van veled. Nulla befektetés, ingyen punci.
2018. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Megértelek téged és igazad van, ha szex kell neki mondj hasonlót neki.

Pl: ha ilyen bunkó lesz többet fog barátkozni a kezével , mert szex nem igen lesz többet.

Én a barátnőmnek a csillagokat is lehoztam volna az égről, ezért olyan nehéz normális part találni.

2018. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!