Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi baja lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baja lehet? Írjak neki?

Figyelt kérdés
Van-volt egy pasim igazából nem tudom,hogy most mivan. Múlthét szerdán taliztunk utóljára. De azóta nem irt nekem. Nem vesztünk össze meg semmi. Eddig szinte mindig én irtam neki ,hogy találkozzunk,ő csak néha. Most eldöntöttem ,hogy nem irok neki,kiváncsi vagyok ír e ,de nem irt. Szerintetek mi baja lehet? Vagy írjak neki megint?
2018. dec. 3. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem felejtsd el. Velem is csinálta ezt egy pasi, kis hülye fiatal voltam, hónapokig vártam, hogy majd mégis keres. Aki akar téged, annak van fél perce elmondani, mi a helyzet. Ez a srác hülyére vett téged.
2018. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
elsővel értek egyet
2018. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Felejtős. Sajnos én is csináltam ezt egyszer, amikor fiatal voltam. Azóta is szégyellem, hogy lehettem ennyire gyerekes gyökér.
2018. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, konolytalan.
2018. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Túlságosan futottál utána.

Hagyd a fenébe. Akinek hiányzol, keres.


Ne reménykedj.

2018. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Eddig is te futottál utána. Nincs semmi baja, csak nem akar teperni érted. Lehet, csak szimplán addig kellesz neki, míg nem talál jobbat, lehet, hogy van melletted más is, akivel találkozgat. Ellenkező esetben, ha hiányoznál neki, ha szeretne, akkor keresne ő is.

Felejtős. És ne írj neki, felesleges.

2018. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Az van, hogy nem èrdekled. Eddig se èrdekelted, de ha írtál neki válaszolt, meg találkozott veled. Most te sem keresed, ennyi a különbsèg, de őt ez sem mozgatja meg. Tinik a fejedre, ennyi.

Ha jót akarsz magadnak hagyod a fenèbe.

2018. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.Ennyi.
2018. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő is úgy gondolja, hogy a pasid?
2018. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!