Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megszokás jelei?

Figyelt kérdés

Nálatok volt ilyen es hogyan változtattatok?


Barátnőm azt mondta h úgy élünk mint két nyugdíjas vagy idegen..csak ugy egymás mellett vagyunk..


2018. dec. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg a barátnődet, hogy konkrétan mik azok a dolgoka, amik miazt ezt érzi és hogy mit szeretne ehelyett, mivel éreztethetnéd, hogy fontos neked (már ha még fontos)
2018. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb probléma az, hogy a "megszokásra" sokan negatív dologként tekintenek. Nekem például onnastól kezdve jó egy kapcsolat, amikor kialakul ez a megszokás.

De egyébként a párod valószínűleg arra gondol, hogy nem nagyon jártok el sehova, nincs romantika, nem igazán fordítasz elég figyelmet rá. Nagyon sok ember ott cseszi el, hogy belenyugszik egy kapcsolatba. Abbahagyják a randizgatást meg a romantikázást. Néha kell egy kis izgalom meg újdonság. Nem kell nagy dolgokra gondolni, egyik délután spontán beülni egy étterembe otthon punnyadás helyett, vagy hétvégén elmenni valahova sétálni egyet. Most nyitnak a karácsonyi faluk, tesség elvinni valamerre kirándulni egyet. :)

2018. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor újítsd kicsit. Nem kell nagy dolgokra gondolni.


Lepd meg aprósággal, hívd el valahova, akármi. A lényeg, hogy az a legjobb, amit nem szoktatok. Ha pl mindig csak moziba mentek vagy beültök valahova, akkor most menjetek bowlingozni, vagy aktív időtöltésre.


Figyelj ezekre, mis most vagyunk a legnagyobb hullámvölgyben és a szakítás szélén, több év után.. Én is most kaptam észbe. Amíg mindketten vevők vagytok arra, hogy feldobjátok nincs gáz, de ha már az egyik erről lemond vagy nem hisz benne, az nagyobb gáz.

2018. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as. Remelem nem szakítás lesz a vege. Én is a szakítás közelében vagyok..de nekem a sok családi csesztetés is közre játszik..
2018. dec. 3. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát egyelőre én is, rettenetesen fájt az elmúlt 2 nap, mert ő már nem a "próbáljuk meg" felé hajlott, és én tőle soha nem kaptam ilyet.. De jó volt végre őszintén beszélni a problémáról, akármi is lesz a vége most majd. Ha szakítás lesz, ha együtt maradás, innentől már nem marad ugyanolyan semmi. Sajnos az elhidegülés folyamata kezdődött el. Kellett ez a beszélgetés, tudom, hogy ez az utolsó próbálkozás, akármi is lesz.


Családi csesztetés alatt mit értesz? Nem kellene ennyire befolyásolni a kapcsolatot a családnak.

2018. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4es. Ez hosszu de barmit tesz az sehogy se jo. Ha ugy csinálja ahogy mondják az se jo akkor miert nem amúgy tette..


Mennek ra a megjegyzések h ilyen meg olyan persze errol barátnőmnek nem kell tudnia..

2018. dec. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!