Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellene aggódnom, hogy feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Kellene aggódnom, hogy feleségem más pasikat néz a jelenlétemben? Úgy próbálja csinálni, hogy ne lássam. Elég gyakori jelenség.

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 08:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Barátnőmmel mi is megnézzük az ellenkező nem vonzó képviselőit, bár nem is titkolózunk ezzel kapcsolatban. :)

Itt inkább a sunnyogás gáz. Aggódni nem, de feldobni kéne a házasságodat. Te ismered a feleségedet, nyűgözd le, mint férfi. Ennyi a megoldás.

2018. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Te soae nézel meg más nőket?


Én nőként sosem a pasikat nézem hanem úgy mindent pásztázok....pl

2018. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Gáz.

Nem az hogy nézi hanem hogy suttyomban. Ilyenkor már más gondolatai is vannak azon kívül hogy konstatája hogy jó a pasi.

Szerintem ki van éhezve. Rakd meg alaposan minden este és akkor nem fog más pasik után csorogni a nyála.

2018. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Egy nőnél az az alapállapot, hogyha elégedett a kapcsolatában, akkor nem nagyon nézeget más férfiakat. Igen, kellene aggódnod.
2018. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Te sosem nézed meg a miniszoknyában a formás csajokat, vagy a feszes farmerban a popsikat? Ne legyél már álszent.
2018. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De megnézek én is más nőket, de nem a jelenlétében. Az szerintem megalázó.
2018. dec. 4. 10:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam sok mindennel a kapcsolatunkban, de vagy elutasítás volt, vagy nem változtatott a helyzeten. Rakjam meg rendesen. Ez jó. :-) Ahoz egyáltalán az kellene, hogy valamit akarjon ő is. De ez megvolt és ennek ellenére is megtörténik.
2018. dec. 4. 10:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos "a hiba az ön készülékében van"!
2018. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Szánalmas, mert a te jelenlétedben teszi és végülis ez a nők esetében azt jelenti, hogy totál leszarja a fejed.
2018. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez jó :D

Nem szerintem ne aggódj, teljesen normális hogy együtt vagy valakivel de az másokat nézeget XD

2018. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!