Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy a kapcsolataib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy a kapcsolataiban, hogy nem szeretik?

Figyelt kérdés

Nem bújnak össze eleget, nem kedveskednek, nem teszik meg érte azoka a dolgokat amiket ő a másikért igen.

Például a mostani párom sosem figyel arra, ha ő vásárol be, hogy azt a fajta csokit, üdítőt, bármit vegyen amit én szeretek. Sebtében leemel egyet a polcról és az jó lesz.Próbáltam már megbeszélni vele, de akkor meg hálátlannak érzem magam.


2018. dec. 4. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én sajnos önértékelési problémákkal küzdök, emiatt sokszor nem tudom elhinni, hogy a párom valóban szeret. Emiatt általában nem is vagyok boldog a kapcsolataimban.
2018. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy akit erre figyelmeztetni kell, az nem tudom, mennyire képes átállni az ösztönös kedveskedésre. Én viszonylag romantikus, gyengéd férfi vagyok, nálam automatikus az, hogy a nőnek, aki a társam, kedveskedek, legyen az kedvenc csoki, egy ölelés, bármi. Éreztetem, hogy fontos. Magától jön.


Ismerek olyan férfiakat, akiknél nem és nem azért, mert rossz emberek, egyszerűen ilyenek. Nem tudom, lehet-e ezen változtatni avagy az elfogadás a járható út számodra.

2018. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
én normálisan választok párt, nem azért mert kapcsolatfüggő szerencsétlenség vagyok akinek bármilyen bunkó megfelel, így nekem nincsenek ilyen gondjaim.
2018. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerem és felismerem a szeretetnyelveket, nem kezdek el egyből kombinálni, ha valaki más módon fejezi ki a szeretetét, mint én (nincsenek önértékelési gondjaim), hanem leülök és egyenesen megbeszélem a párommal az ilyen dolgokat, neked is csak ezt tudom javasolni. Lehet, hogy nagyon is mutatja, hogy szeret, te pedig észre se veszed mert nem a te "nyelveden" teszi, sőt, az is lehet, hogy neki is hiányzik az, hogy teljesen más módon fejezd ki az érzelmeid felé, mint ahogy azt most teszed..
2018. dec. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt éreztem volna, nem mentem volna hozzá a férjemhez. 10 év házasság és 2 gyerek mellett is figyelmes, gobdoskodó és bizony, mindig vesz nekem egy marcipánt, mert tudja, hogy magamnak nem veszem meg, mert drága, de imádom. A lányainkkal is ilyen, mindig próbál a kedvükben járni.
2018. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen dolgok miatt kell a tapasztalat, a "tanulás", hogy később már normális párt tudj magadnak választani, ahol a fordítottja az alaphelyzet....
2018. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!