Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 7 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt én 23f ő 18l. Az első 4 hónap jó volt minden téren. De azóta sajnos a szex minősége és mennyisége nagy mértékben csökkent. Mi lehet a probléma? Folyt lent!

Figyelt kérdés

Regen nagyon sok volt és nagyon jó volt most meg nem. És kb mintha csak kényszerből akarna.Próbáltam sokszor beszélni róla, mert amúgy mindent megtudunk beszélni szerencsére, de ebben a témában sajnos nem mindig. Mostanában azt kapom,hogy fáradt és hogy nincs kedve hozzá mrg hogy nekem mindig csak a szexen jár az eszem és az életben van más dolog is. Összegezve az egészet az elején nagyon meg volt a testi kontaktus mostanában nagyon nincs. És amúgy mindenre van ideje csak rám nem ,mert ha rólam van szó fáradt ha más dologról egyből nem az és ha ezt felhoztam neki csak bevágta a durcit. :/ Még annyi információ,hogy 1 hónapja náluk lakok és kb mindennap együtt vagyunk esténként.

Azért költöztem hozzájuk mert nagyon sokat kellett dolgoznom és egyedül laktam egy albérletben és alig jöttem ki a pénzből és a szülei nagyon bírnak és felajánlották hogy koltozzek oda egy darabig. A barátnőm meg egy hónap náluk lakás után benyogte hogy szerinte ez korai meg minden, de közben örül neki, mert legalább nem egyedül lakok és tudunk félretenni a közös jovonkre.

Szóval most kicsit kétségbe vagyok esve hogy is állunk.

Ha valaki tud valami hasznos tanácsot adni azt nagyon megköszönöm.



2018. dec. 4. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

ez bukta. nem kellett volna odaköltözni egy 18 éves csajhoz, ráadásul még a szülei is ott laknak. rövid úton dobni fog. sztem költözz el gyorsan, akkor talán még meggondolja magát. de valószínű nem fogja, elég volt belőled egy hónap együtt lakás, valszeg nem akar később sem együtt lakni majd veled.

rádunt, kiábrándult, vagy egyszerűen csak szeret egyedül lenni.

2018. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Én 23 évesen soha nem jöttem volna össze egy 18 éves tinilánnyal. Akkor már 2 éve dolgoztam, már azon gondolkodtam, hogyan érhetem el az első előléptetésemet.


Hol fér bele ebbe a világba egy tinilány, úristen.

Sajnos a te korodban sok ez az 5 év, kérdező. Akármi is az oka, ahogy a másik válaszoló írta, valószínűleg kiábrándult belőled.


Ja és én tuti nem költöznék a barátnőm szüleihez, hiába bírnak.

2018. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez felőle csak egy fellángolás volt és nem szeret téged. Ennyi.
2018. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Minél előbb költözz el, ennek vége.
2018. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te vagy az első komolyabb kapcsolata. Mi is ennyi idősek vagyunk a párommal de én megmondom őszintén, ha nem hagyta volna meg az időt arra, hogy kibontsam magam a kapcsolatban akkor szakítottam volna. Túl kényelmetlen mikor 18 évesen oda jutsz, hogy éppen megismered magad és hirtelen ott egy másik ember a házadban, az ágyadban, a testedben és akkor felkapod a fejed, hogy basszus ez csak 7 hónap... Igaza van a barátnődnek. Korai. És nem azért mert van egy standard idő amiben nem vagytok benne, hanem azért mert ő úgy érzi. Egyszerűen csak kényelmetlen neki a helyzet és ha ezt nem érted meg valóban szakítás lesz belőle.
2018. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2. Komoly kapcsolata mind a kettőnknek.

Akkor azt mondjátok,hogy ez az odakoltozes egy végzetes hiba volt és már sehogy sem lehet javítani ezen??

2018. dec. 4. 12:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem nem. 18 évesen a legtöbb lány még nagyon gyerek. Hiba volt oda költözni. A családja nem is tudom hogy engedte meg.
2018. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

de lehet javitani, úgy hogy elköltözöl. akkor tán valamennyire tudod vetíteni hogy önálló vagy és a csajnak is kényelmesebb lesz az élete, valamint lehet több kedve lesz ritkábban látni mint mindennap. de azért erre ne vegyél mérget, lehet egyből szakit majd. bár ez utóbbi akkor is bekövetkezik ha ottmaradsz.

de amúgy igazából teljesen mindegy mit csinálsz, a csaj 18 éves, tehát még gyerek. nem akar elköteleződni. te se akarj még ennyi idősen.

2018. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
5-ös vagyok. Irritáló, hogy gyereknek hívjátok a 18 évest :D nemár pls. Ennyi idősen túl lehet lenni már komoly dolgokon, pláne ha az embernek olyan családja van ami segít ebben. (Pl én neveltem a húgom 14 éves korom óta szó szerint) És igen, rendbehozható ha lassabra veszed a tempót. Csak ne vegye úgy a lány, hogy elhidegülsz tőle
2018. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Biztos, hogy a dolognak köze van az odaköltözéshez. Én azt gondolom, hogy a barátnőd még nem elég érett az együttélésre, és rosszul reagálja le a dolgokat, legyen az szex, vagy más téma...
2018. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!