Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy esne (200km-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esne (200km-es távkapcsolatban), ha a párotoknak azt mondanátok, hogy elutaztok hozzá, ő pedig azt mondaná, hogy örül és nagyon várja, de nem muszáj ekkora áldozatot hoznom érte?

Figyelt kérdés

Inkább pozitív dolognak fognátok fel, vagy azt vonnátok le belőle, hogy nem akar annyira találkozni?

27/N



2018. dec. 4. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Pozitív
2018. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy ilyennek nem örülnék. 500 kilométernél nem mondott a másik soha ilyet.
2018. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismerjük a párod. Csak te tudod hogy miként érthette ezt...
2018. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
nem hangzik jól
2018. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt pozitív dolognak fognám fel. Ezzel próbálja azt kifejezni, hogy egyáltalán nem várja el azt, hogy te utazgass hozzá, de valóban szeretne látni. Ezt nagyjából mi is így fejeztük ki párommal anno, mikor 80 km-re laktunk egymástól. Mert persze, örülsz, hogy jön meg várod, hogy lásd de azért kicsit rosszul érzed magad hogy utazik másfél órát meg elcseszi a fél napját utazással csak hogy láthasson. Természetesen ennek oda-vissza kell működnie.
2018. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

nem biztos, hogy pozitív.


és ezen kívül mit tesz ebbe bele?


felajánlotta, hogy fizeti az útiköltséged felét? mert ez mégiscsak egy kapcsolat állítólag és te azért mész, hogy vele légy, így ez így lenne fair.


vagy felajánlotta, hogy legközelebb ő utazik hozzád, hogy ne neked kelljen mindig ennyit menni?


tudod, 2000 km távolságból bármi lehet, bármi.


és amúgy egy szerelmes ffi nem ezt mondaná, hanem ő tenné meg az első lépést, hogy uztazik hozzád, mert ha igazán szeret, nem tekintené áldozatnak.

2018. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
jav. 200 km, nem 2000...de mindegy is, távolság, nem is kevés.
2018. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pozitívnak fognám fel. Hasonló távkapcsolatban vagyok, és én is momdtam azt a páromnak, hiába szerettem volna látni, hogy ne hozzon ekkora áldozatot, mert fáradság, pénz, idő... Mondjuk a barátom ennek ellenére megtette.
2018. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle, hogy szeretné-e ha elmennék? A többivel ne foglalkozzon mert szeretem :) Azt válaszolta, hogy nagyon örülne nekem, csupán azért kérdezte meg, hogy biztos vagyok-e, mert Ő a férfi és kellemetlenül érezte magát hogy legutóbb is én mentem hozzá :)
2018. dec. 4. 13:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy áldozatnak állítja be. Egy távkapcsolatban hogyan másképp tudnátok megoldani a találkozást mint utazással? Bár lehet, hogy nem rossz szándékkal mondta, csak akkor viszont nem tudom miként képzeli a kapcsolat fenntartását.
2018. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!