Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van, talált mást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van, talált mást, vagy csak megunt?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk,de ő hirtelen elkezdett távolságot tartani. Úgy értem hogy flegma, nemtörődöm lett. Nem érdeklődik úgy irántam ahogy eddig, csak én. Kb egész nap rajtam lógott eddig, most meg válaszolni is alig tud. Szerintetek megunt, talált valaki mást?
2018. dec. 4. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Vagy azt unta meg, hogy ő kajtat csak utánad egész nap és most kíváncsi rá, vajon te is fogsz-e utána.

32/f

2018. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezért nem jó a távkapcsolat, talált valakit aki ott van neki fizikailag is ha kell.
2018. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én hasonlóan kezdtem viselkedni a barátommal amikor szakítani készültem. A tavkapcsolat nem kapcsolat. Max dugópajti.
2018. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Ha azt szeretné látni hogy kajatok e utána akkor szerintem nem flegmán válaszolna mindenre. Lehet hogy tényleg talált valakit. Akkor legyen boldog azt kívánom, mert amikor nagyon rendes. Én meg majd túl leszek rajta.
2018. dec. 4. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Az is lehet, hogy megbántódott valamin. Én olyankor szoktam visszahúzódni a csigaházba, és egyszavas válaszokkal kommunikálni. De az is lehet, hogy felbukkant egy csaj, aki érdekessé vált neki. Szerintem ne dönts haragból, tipp alapján, hanem kérdezz rá kedvesen. Aztán ha elmondja mi a gond, ráérsz dönteni. Ha pedig azt mondja, hogy semmi baja sincs, csak nem ér rá, még mindig ráérsz kilépni belőle. A meccsezésnek, nyakaskodásnak semmi értelme.
2018. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy van e valami baj, de azt mondta hogy semmi. Várok, addig is próbálom már magamban lezárni ezt az egészet.
2018. dec. 4. 21:16
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nálam is pont ez a helyzet. :( Nagyon elkeserítő ezt megélni, és teljesen padlóra küld ez a tehetetlenség. Nálunk már egyszer volt emiatt szakítás, elhagyott, hogy rendes kapcsolata legyen a távkapcsolat helyett. Aztán pár románc után mégis visszajött, és jól működött egy ideig, de most megint kezdődik... :(
2018. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!