Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat egy nagyon empatikus nő és egy férfi között aki pont az ellenkezője?

Figyelt kérdés
a nő akivel randizom pszichológusként dolgozik egy kórházban. nagyon okos, empatikus, mindenkinek segít. én viszont egyáltalán nem vagyok ilyen. se romantikus, se empatikus, mindig kimondom a véleményem ha az fáj akkor is, mások szerint eléggé egocentrikus is vagyok
2018. dec. 4. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak ideig-óráig. Senki sem szereti az egocentrikus embereket.
2018. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyébként szerintem neki is eléggé megvan a maga önbizalma, egója, csak velem ellentétben nem mutatja ezt ki
2018. dec. 4. 22:39
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
nem fog. baratom olyan, mint te, en meg szuper empatikus. nem lesz ennek hosszutavu jovoje. en is szeretnem, hogy mukodjon, de kb semmit nem kapok meg torodesugyileg, amire vagyok.
2018. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem működhet hosszú távon. Senki nem akar pszichopatával élni.
2018. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha ezt így megírtad, akkor nem vagy nárci és ez jó. Ha elmondod a véleményedet, akkor megbízható éps tisztelettudó is vagy. Ezeket amúgy beszéld meg pároddal, mert fontos a véleménye. Szerintem jó a ti kapcsolatotok, csak legyél egy kicsit figyelmesebb, romantikusabb :)
2018. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmi intelligencia tanulható/fejleszthető. Ezt a pszichológus nő is tudja, akivel randizol.

Kb. ennyi a pozitívum, amit hozzáfűzhetnék.

2018. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A párodhoz nagyon hasonló személyiség vagyok. Én speciel ideig-óráig sem tudnék ilyen emberrel együtt élni. Bár ebből nem nagyon derül ki, hogy milyen mértékű nálad ez a dolog. Párom hasonló volt hozzád amikor megismerkedtünk (bár benne azért volt empátia meg segítőkészség). Igazából azért volt erre "szüksége" mert egyrészt így tudta a sok bántást meg kudarcot feldolgozni, másrészt így tudott haladni előre. De ahogy több időt töltött velem rengeteget "csiszolódott". Így hogy volt neki valaki, akit be tudott engedni, aki mellett lehetett gyenge meg érzelmes egy kicsit, sokat változott. Ez neki is csak az előnyére vált igazából. De hogy nálad ez működne-e azt nem tudom.
2018. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a felállás, párom sokat finomodott mellettem, megtanult egy másik szemléletmodot is, én meg már nem akarok a világ összes nyomorultján segíteni
2018. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fog működni. Ezt empatikus nőként mondom. Az még oké lenne, hogy nem vagy annyira romantikus, mint ő, vagy hogy sokkal inkább kimondod, amit gondolsz; ezekben lehet kompromisszumot kötni. Az egocentrikusság viszont eléggé probléma (és nem is feltétlenül azért, mert nagyon empatikus a párod, szerintem senki nem járna szívesen egy nagyon egoista emberrel).
2018. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha van a hölgyben egy jó adag mártír-komplexus akkor akár működhet is, majd jókat szenved melletted. Ismerek ilyen nőket.
2018. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!