Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, beteg vagyok? Kihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, beteg vagyok? Kihez forduljak, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati problémáim vannak. Minden kapcsolatomban kifordulok magamból. Egy szerethető kedves nő vagyok. Mindenki ilyennek ismer kivéve a szerelmem.

Mai eset amiért a kérdés íródott már a sokadik kifordult állapotom. Mind hasonló szituációban történt mikor nem éreztem szeretve magam. Párom egész nap intézte a dolgait, este a barátjával volt. Alig vártam hogy hazajöjjön, meglepetéssel készültem neki, ügyet se vetett ram így befeküdtem az ágyba, ledőltem gondoltam hamarosan csatlakozik. 4 óra múlva sikerült is neki megszerelnie a villanyt amivel bíbelődött. Felébredtem. Megkértem bújjon legalább mosz hozzam, ha már egy puszit sem kapok. Ő csak vígan nézte a tévét majd édesdeden elfordult a másik oldalára és aludni akart. Jött részemről a duhkitores. Nem tudom miért, egyszerűen nem -bírom magam kontrollálni. Eleinte felszólítom hogy ébredjen fel majd látva hogy nem érdekli csapkodni kezdek üvöltözök kiabálok mint aki megbolondult. Ő érre kirakott a szobából. És elindult a lavina. Összeomlottam és bedurvultam, összetörtem dolgokat és sorolhatnám. Tonkretettem ezzel a viselkedesemmel a kapcsolatunkat. Mit tegyek? Borzasztóan elkeserít hogy ilyet teszek. Mindig éjjel jön ram, főként alvásból ébredve. Ijesztő és félek. Tudom hogy nem normális. És tudom hogy jópáran meg fogtok vetni ezért. Higyjetek el nagyon nehéz volt szembenéznem a problémámmal de tudom hogy segítséget kell kérnem.


2018. dec. 5. 01:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Volt reszem bántalmazáaban 17 19 éves korom között. Időben az után kezdődött a problémám Eleinte azonban nem agresszívan viselkedtem hanem bizalmatlan voltam, nehezen oldódtam fel társaságban. Az első ilyen tettem a volt páromnál fordult elő mikor megcsalt. Azóta egyre rosszabb és szinte semmiség miatt történik. Bárhogy próbálom magam nyugtatni
2018. dec. 5. 02:06
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Kivéve a szerelmed... :) Nem a szerelmed, aki még annyira sem képes, hogy hozzád bújjon! Basszus. Lekakilja a meglepetésed, lekakilja, hogy ott vagy utána! Mint, a levegőt csak nézi a tévét, aztán, mint aki jól végezte dolgát alszik. Teljesen jogos a kiakadásod. Csak nem jókor. De, erről nem tehetsz. Ilyenkor ébredsz rá, szó szerint, hogy semmibe vagy nézve. Ha tombolsz, hát tombolsz, ha szétvered a lakást, hát szétvered. Nem ez a baj. Az a baj, hogy nem látod be, hogy nem szeret ez a szerelmed. (Neked lehet a szerelmed, de hogy te neki nem vagy az, az biztos.)


Nincs veled baj. Csak vedd már észre ki szeret, ki nem. Ez a férfi nem szeret téged. Ennyi.

2018. dec. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A legijesztőbb pedig hogy kitisztult fejjel képes vagyok odabújni újra mintha mi sem történt volna

A párom szeret. Megbocsát bár borzasztó nehezen megy neki felülkerekedni ezen

Próbál nyugtatni. Visszafogad. De nem teszi meg hogy inkább elejét vegye a dolognak és például magához húzzon este.

A családja gyűlöl már. Borzasztóan szégyenlem magam

2018. dec. 5. 02:16
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt mondod nincs bajom csak tisztán latok? Én tényleg azt gondolom kettyós vagyok :( sokszor mondta hogy elvisz dokihoz mert valami nagy bajom lehet mert nem nő az ilyen. Szörnynek érzem magam
2018. dec. 5. 02:19
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Szeretet koldus vagy. Ez a gyermek korodból ered. Ez egy bonyolult pszichikai dolog. És sajnos olyan embereket vonzol-választasz magad mellé/magadhoz, akik tovább viszik benned az életedben ezt a hozott mintát. Fordulj a Nane alapítványhoz, kérj segítséget. (Ha beütöd a google keresőbe a nane kifejezést, ők jönnek be.)


Ez nem játék. Veled nincs baj, csak rossz közegbe születtél illetve rossz választásaid vannak a partner kapcsolataidban.


Fogadd meg a tanácsom, a további életed a tét.

2018. dec. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Igazat adok az előttem szólónak nagyjából mindenben, nyilván muszáj lenne feldolgoznod a sérelmeidet, és kezelned az indulataidat, de ha állandóan magadat hibáztatod, még ha egyébként maga a felháborodás jogos is, azzal nem jutsz előrébb. Sajnos a párod nem tesz boldoggá, ennek így nincs sok értelme.
2018. dec. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Pszichológus.

De egyébként az, hogy a viselkedésed mennyire "normális" az attól függ milyen helyzetekben és milyen gyakran vannak ilyen kitörések. Én nem hibáztatnám ezért csak a párodat. Egy kapcsolatban igen is mindenkinek vannak olyan napok, amikor őszintén a háta közepére sem kívánja a párját vagy a romantikázást. Ezt el kell fogadni. Nem lehet minden egyes nap 100%-ot beletenni a kapcsolatba. Ha minden alkalommal kiakadsz amikor a párod nem ad neked elég törődést mert éppen nincs rá energiája az hatalmas probléma. Így soha nem lesz normális párkapcsolatod. Mindenképpen keress fel egy pszichológust, mert ez már olyan komoly lelki betegség amivel nem hinném, hogy egyedül meg tudsz bírkózni.

2018. dec. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Fish1 ***** válasza:
100%

Az valóban nem normális, hogy a párod semmibe vesz.

A dühkitöréseid egész biztos kapcsolatban vannak azzal, hogy bántalmazták, mint írod, ez után kezdődtek a problémáid. Hogy milyen jellegű bántalmazás volt, azt nem tudom, de szerintem ilyenkor, amikor valaki semmibe vesz, bekapcsol ez a régi dolog és tulajdonképpen ilyenkor a régi bántalmazód emléke tör fel, rá haragszol, vagy akár saját magadra és ezt a párodra vetíted ki.

Ezt rendesen kibogozni egy jó terapeuta segítségével tudod.

2018. dec. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha mindenkinek elgurul a gyógyszere,főleg ha okkal. Ha úgy érzed a szerelmed semmibe vesz az pont ilyen ok.Ez nem tűnik annyira súlyosnak. Viszont az hogy törsz- zúzol azt jelenti hogy dühkezelési gondjaid vannak, ezzel érdemes lenne pszichológushoz fordulni.
2018. dec. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Ezekre te tisztán emlékszel, esetleg részleteiben csak vagy egyáltalán nem és úgy mesélik?

Lehet, hogy az alvásoddal van probléma. A valósággal az álmodnak megfelelően lépsz interakcióba. Le lehet így egy komplett vitát is folytatni akár. Beszélj pszichológusnak és kérdezz körül alvásklinikán, ha ez a helyzet.

32/f

2018. dec. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!