Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa a viselkedése. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa a viselkedése. Vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom viselkedése olyan furcsa kezd lenni. Együtt élünk már 5 éve. Tegnap történt, hogy a telefonját nézegette a kanapén, én meg váratlanul oda bújtam hozzá, miután ő azonnal kilépett a Messenger listájából, amiben benne volt éppen. Fel sem tűnt volna ez, ha nem olyan gyorsan, sietve lép ki belőle. Viccesen mondtam neki, hogy mutassa már meg, hogy mibol lépett ki olyan hirtelen félve attól, hogy meglátom. Kikelt magából, hogy ő nem mutat meg semmit, és semmi közöm hozzá, és hogy ő ebben nem ismer tréfát,ne idegesitsem és nagyon gyorsan felejtsem el, hogy azt ő meg fogja nekem mutatni. Te jó ég!! Csak lestem milyen ideges lett egy semmiségtől. Nem is értettem már a végén mibe keveredtem. Aztán visszagondoltam, hogy a fürdőbe is beviszi a telefonját meg olykor a wc-re is. Nem is akar velem elmenni hétvégére kikapcsolódni, nyaralni sem akart a nyáron, házasságról hallani sem akar, nem szeret beszélni az érzéseiről, stb. Most valahogy összeállt a kép, vagy paranoiás vagyok, de azt gondolom, hogy tanán megcsal a párom??


Szerintetek??


2018. dec. 5. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem lennék együtt egy olyan pasival akivel nem megyünk rendszeresen kirándulni, utazni, nyaralni, akár megcsal akár nem.
2018. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki 5 ev utan nem hajlando a kozos jovorol beszelni, azzal megcsalas nelkul is szakitanek. Nem vagyok senkinek a kotottsegek nelkuli punci meg takaritoszolgalat.
2018. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Szóval:


1. Nem beszélget veled az érzelmeiről.

2. Nem szervez veled közös programokat.

3. Nem tervez veled hosszú távon.

4. Durván beszél veled.

5. Érdektelen vagy számára.


Így gondolkodtam pár percet ezeken és csak annyi lenne a kérdésem MINEK VAGY MÉG MINDIG VELE?! *hegy megremeg, ég leszakad



Kit érdekel, hogy megcsal-e vagy sem, ez egy bádogember.

2018. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez a párkapcsolat így egy nagy smafu! Nem is értem, hogy miért vagy benne egy ilyenben?(!) Itt már teljesen fölösleges kérdezgetni...
2018. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom így leírva katasztrofálisnak tűnik a helyzet és a kívülállók másképp (talán jobban) is látják. De ha hozzáteszem, hogy segít a házimunkaba, vicces, kedves is alapjában veve. Persze pont ezt mondom, hogy az utóbbi időben nagyon sokat változott. "Régen" annyit mesélt és folyton az érzelmeiről beszélt és hogy feleségül akar venni, stb., stb. Akart egy őszinte, tiszta kapcsolatot. Éreztem, hogy én vagyok a mindene. Egy vidám kapcsolatban éltünk és élünk a mai napig. De most ezek a viselkedései feltuntek, nagyon sokat változott.
2018. dec. 5. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen miben segít miben nem. Te magad is leírtad hogy régen oda volt érted esküvőt akart beszélt mindig mindenről mpst meg nem és esze ágában sincs elvenni. Ha nem is csal meg (de szerintem igen) ez a pasi már nem szeret téged.
2018. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vicces meg segít a házimunkában. Ennyitől nem gurul a kapcsolat. Helyette titkolózik, nem mentek el sehova, nincs jövőképetek. Szex legalább van?!


Szerintem simán dumálgat egy nővel a hátad mögött, ha más még nem is történt...

Annyira tipikusak a jelek, voltam ugyanott ahol te...



30N

2018. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"De ha hozzáteszem, hogy segít a házimunkaba, vicces, kedves is alapjában veve." Magyarul van egy lakótársad. Ha ez neked így jó, akkor egészségedre, de abban ne reménykedsz, hogy ez már jobb lesz.
2018. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-2-nek teljesen igaza van.
2018. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen nekem is az lenne furcsa, hogy nem akar se nyaralni, se semmi. :(

Nálunk pont, hogy a barátom hozta fel, hogy menjünk szilveszterkor valahova, több napra, illetve nyáron egy hétre. Sőt ha haverokkal szeretne elutazni, akkor is hív.


Bár mi csak másfél éve vagyunk együtt.


Esetleg nem tudsz vele őszintén leülni beszélgetni, hogy mi történt? Bár mondtad, hogy nem akar az érzelmeiről beszélni. :(


Nehéz dolog ez.

2018. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!