Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal?

Figyelt kérdés

Van egy barátom 4 hónapja ismerem,sajnos már 1 hete nem találkoztam vele,mert beteg lettem.

Mondtam neki,hogy a találkozóba még benne vagyok,de hogy náluk aludjak azt most nem.

Ő azt mondta nekem nem csak párórára akar látni.

Ma azon vesztem vele össze,hogy őt nem érdekli,hogy beteg vagyok,és hogy nincs pénzem de aludjak náluk,élő halott vagyok,és lázas.

Nem azért mondom le a talit,mert nem hiányzik,de tényleg lázas vagyok.

Mit tegyek,hogy ne haragudjon meg?



2018. dec. 5. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha 4 hónapos csak a kapcsolat és már veszekedések vannak illetve gyakorlatilag tojáshéjon lépkedsz a vele való kommunikációban akkor ne erőltesd a dolgot. Ez most egy kiváló alkalom, hogy leépítsed.


Nem érdekli, hogy beteg vagy.

Önző.

Békétlen.


Kell ez neked?

2018. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lázas vagy, maradh otthon. Ha lerágni látni akar, menjen át hozzád ő.
2018. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben a volt párommal. Viszont egy percig sem gondoltam arra, hogy eljöjjön hozzám betegen. 12 óra munka után irány a gyógyszertár, aztán mentem hozzá és ápoltam. Ilyen az, ha fontos vagy valakinek.


"Ő azt mondta nekem nem csak párórára akar látni." Ez annyit jelent, hogy szexet akar, de cseppet sem érdekli hogy beteg vagy. Önző figura. Tényleg jó alkalom, hogy leépítsd. Persze jó esély van rá, hogy megígér majd fűt fát, de ez csak süket duma lesz.


Keress egy rendes férfit, aki tényleg törődik Veled.

2018. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert önző és nem szeret. Egy szerelmes férfi nem így viselkedik, akármit is mond a szájával.
2018. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kérném a barátomat hogy betegen jöjjön át hozzám. Én mennék hozzá és vele lennék babusgatnám stb. A te pasid simán önző.
2018. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!