Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a féltékenységemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a féltékenységemmel? Jogos?

Figyelt kérdés

A barátom havonta 2-3 alkalommal (így mondta) beszélget a volt barátnőjével. A képeit likolja mindenhol. Szerinte ez normális, mert csak barátok maradtak. Engem viszont zavar, mert volt alkalom maikor róla mesélt, vagy beszélt. Tudja, hogy én ezt nem tudom elfogadni,mert volt már kisebb vitánk ebből, de ennek ellenére mégis beszél vele. Tudom, hogy a féltékenységgel csak rontok a kapcsolatunkon, de ha egyszer zavar, akkor zavar.

22/L


2018. dec. 5. 20:31
 1/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%
Az első barátnőmtől megkérdeztem, hogy miért tartja a kapcsolatot az exével, elmondása szerint nem tartotta, csak néha beszél vele, meg átviszi hozzá a nála maradt holmikat, rendezik a pénzügyeket stb. Miközben lement érte kocsival a munkahelyére az a nyomorult, nyalakodtak az egyik bevásárlóközpont előtt, órákon át nem volt elérhető a párom stb. Sajnos szerelmes voltam. Itt a bizonyíték, miért ne legyetek a nőkbe szerelmesek. Számomra későn derült ki, hogy kegyetlenül dugni jártak össze keményen, ami csak a csövön kifért. Tanultam a leckéből: a nőket sose vedd komolyan, akármit mondanak, az csak egy nevetséges hazugság.
2018. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Engem zavarna az ilyesmi. Az első barátnőmmel nincs köztünk harag, de nem jellemző, hogy kommunikálnánk. A képeit meg főleg nem likeolgatnám. Kissé gáz, hogy ezt csinálja, főleg úgy, hogy tudatában van annak, hogy Neked ez rosszul esik.


A volt kapcsolat a múlt és ahogy egy anya is mondta a fiának "Ne nézz hátra. Sose nézz hátra."


25/F

2018. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Exem is jóba maradt a volt barátnőivel, a legfrissebb exével is. Ugyanez volt, ők csak beszélgetnek. Aha, meg is csalt vele annak rendje módján...


30N

2018. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár több ilyen értelmes férfi enne, mint a #2.


Én sem viselném el a lájkolgatást. (??) Nem kell rosszban lenni, én sem lennék rosszban a párommal, ha szétmennénk.

A havi 2-3 alkalmat azért enyhén szólva túlzónak találom.


Milyen rövid szünet volt a kapcsolatuk vége és a ti kapcsolatotok között? Én azért ha így látnám, lehet útnak engedném, amíg le nem zárja rendesen ezt. A túl szoros kapcsolat az ex-el sztem nem normális, és sok esetben meg is van az oka, miért nem jó ez.

2018. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!