Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magányban élek?

Figyelt kérdés
Szeretem.Több éve együtt vagyunk.De mindig a családjaink miatt vitázunk.Sokszor inkább már ráhagyom,mert belefáradttam..S persze lehord mindennek..Aztán bocsánatot kér mikor látja,h sírok.Mert nagyon megbánt.Azt hiszi neki van csak igaza.Ha akar is valamit nekem már nincs kedvem hozzá..még oda bújni sem..Olyan szomorú vagyok...😭
2018. dec. 5. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért vitáztok a családok miatt? Nem lehet őket kizárni?
2018. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meglett bántva a párom ,de bocsánatot kértek tőle.S mindennap elmondja s rajtam adja ki..Nemtud leállni.
2018. dec. 5. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Mióta húzódik ez?
2018. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Üdv a klubban.

Ha megakadt valahol, akkor lehet, hogy sokat kell beszélnie, mérgelődnie róla, ahhoz, hogy túllépjen. Neki nagyon fontos, és ha ezt megérted, akkor tovább léphettek. De mivel te vagy a nő, fél órán belül találhatsz mást. Csak el kell döntened.

2018. dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy oldottuk meg a családdal kapcsolatos problémákat, hogy 100 km-re költöztünk tőlük.
2018. dec. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a család a legnagyobb gond. Hanem az, hogy rajtad veri le ezt minden nap.

Ez nem társas magány. Az az, mikor csak éltek egymás mellett, és nem beszélgettek, nincs közös program, nincs szex.

Ez, amiben te élsz, egyszerűen csak egy xar kapcsolat.

Arra egy jó megoldás van, ha szakítasz.

De úgyse fogsz, mert "szereted". Majd ha eleget alázott és sokáig nyelsz, akkor kiábrándulsz és koccolsz. De te az a típus vagy, aki élvezi, ha szenved, mert "A szerelem fáj."

2018. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem is meg bántott a férjem családja nem kicsit!! De szeretem a férjem és ő is szereti a családját de engem is! Időbe telt lenyelni a békát de elengedtem és meg bocsájtottam! Férjemet ezzel boldoggá tettem a lelkem is meg nyugodott. Már nagyon jó a kapcsolatunk a szüleivel!! Ennek így kell lennie nem élhetünk haragban! A párodnak is el kellene engedni főleg ha még bocsánatot is kértek tőle!
2018. dec. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

A párod bánt téged külső tényezők miatt, ez nagyon nem jó így. Márpedig a család külső tényező - a párodon múlik, beengedi-e a családi problémáit a hálószobába.


Ő úgy véli, normális, ha téged bánt emiatt. A kérdésedre a választ magad is tudod, max. nehezedre esik elfogadni.

2018. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen az a baj,h rajtam adja ki...Nem ver vagy ilyesmi..Csak szóban..S igen,nem hagyom el mert szeretem.Bár abban a pillanatokban legszivesebben..mert elegem van olyankor belőle...
2018. dec. 6. 18:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem élvezem ha szenvedek.Nyugodtt életre vágyom.
2018. dec. 6. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!