Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig nem beszéltetek/találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem beszéltetek/találkoztatok veszekedés után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Sajnos összevesztünk hétfőn, azóta nem beszéltünk. Nem lakunk együtt.


Volt már ilyen máskor pár alkalommal és mindig én kezdeményeztem békülést mindegy ki volt a bűnös, mivel én utálom ezeket a gyerekes játszmákat.

Viszont őszintén szólva kezdek belefáradni a sértődékenységébe, önfejűségébe és úgy döntöttem ezúttal nem keresem, főleg, hogy az ő hibájából van ez az egész megint.


Tanácstalan vagyok, hogy segítsem a kapcsolatunkat de sajnos ő nem az a fajta aki elismeri, ha valami az ő hibája. Persze amikor én kezdeményeztem szívesen átbeszélte velem a történteket de ez nem igazán fair, hogy neki mindig könnyebb dolga van azzal, hogy én töröm meg a csendet. Gondolom most is azt várja, hogy jelentkezzek de ezzel csak megerősítem abban, hogy az ujját se kell mozdítani ha gond van.

Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon.

Segítség! :(

28N;27F



2018. dec. 6. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
És ha egy hónapig nem ir?
2018. dec. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
várj egy pár hetet
2018. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

Ha egy hónapig nem ír akkor számomra ennyi volt. 4.5 év ide vagy oda, nem fogok utána futni. Ha a büszkesége fontosabb neki, megvan a válaszom.

De azért bízom benne, hogy nem fog egy hétnél tovább duzzogni.

2018. dec. 6. 00:55
 4/68 anonim ***** válasza:
90%
És megvárod a következő duzzogást.. Már eddig is kidobtál éveket erre ahol igy is ugyis futsz ő meg valószínű jót röhög magában h van egy buta fix nő akibe bele is taposhat még ő fog pitizni h legyen vkije..
2018. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Gondolod? Ezért nem akarok kezdeményezni. HA kezdeményez, meglátjuk hova jutunk a beszélgetéssel. Ha szakítás akkor az.
2018. dec. 6. 01:05
 6/68 A kérdező kommentje:
Ki volt hasonló szituációban?
2018. dec. 6. 01:12
 7/68 anonim ***** válasza:
90%
Voltam,kétszer is jó nagy szarban.. De egy életre megtanultam h nem leszek űrítőkehely lábtörlő ágybetét mosonő, bokszólózsák és nem fogok pitizni pasasnak h még én érezzen magam kiváltsgosnak h belém mártja és én érezzem magam ugy pitiznem kell mert jobbat ugy se találok.. Tanulopénz volt mindkét dolog.
2018. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék több mint 4 évet kidobni az ablakon." - ez a legostobabb indok benne maradni egy kapcsolatban. Kb. mintha azt mondanad, hogy "egy kalap szar, de mar evek ota egy kalap szar, es ezt nem akarom eldobni". Semmi ertelme benne maradni egy rossz kapcsolatban csak azert mert mar elotte is x evet szenvedtel benne, es nem akarod eldobni ezt a csodat.

Aki 27 eves felnott emberkent igy viselkedik, azzal egy normalis felnott embernek nincsen dolga, mert agyilag nincsenek egy szinten. Ha 4 eve probalod magadra eroltetni a szarsagait, ha nem.

2018. dec. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
84%

14 év házassága ment tönkre bátyámnak, most új felesége van akivel sokkal jobb a kapcsolata mint az előzővel.

Szóval mi az a 4 és fél év? Őszintén?

2018. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek semmi esély arra, hogy önszántából belássa ez nem a megfelelő viselkedés a konfliktus kezelésére?
2018. dec. 6. 01:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!