Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős hozzám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találkozni fogok egy sráccal.

Én 17 vagyok, ő 25. Szerintem túl idős hozzám. Vagy en vagyok túl fiatal hozza. :D

Nem tudom, hogy mondjam e el neki,hogy így érzek. Biztos hogy megbántanám, mert tudom hogy tetszem neki.

Köszönöm a válaszokat



2018. dec. 6. 06:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

És ez csak most derült ki?

Kit érdekel, ha megbántódik? Úgyse akarsz tőle semmit. Ő se akar komolyat, csak a zsenge tested, amihez a naiv eszed miatt két perc alatt eljut.

És akkor most járni is fogsz vele? Mert akkor is megsértődik, ha első (sokadik) randi után nyögöd be, hogy túl idős hozzád.

2018. dec. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
17 évesen majdnem felnőtt nő vagy. Szerintem nem gond, hogy 8 évvel idősebb nálad. Már nem kisfiú. Tetszel neki.
2018. dec. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

Simán összejönnék 17 éves csajjal.


Ez is fa szság, hogy "más életszakaszban vagytok", hiszen még én is tanulok, csak én egyetemen. A csajok meg amúgy is szeretik, ha fel tudnak nézni minél több dologban a pasijukra. De amúgy is, ki a fa sz szól bele? A nőknek az idősebb férfi, a férfiaknak a fiatalabb nő kell. Szerintem meg az a béna, aki saját magával egy korúval jön össze.


A korombeli 25 éves csajok meg a 27-harmincpár éves férfiakkal foglalkoznak.


25/F

2018. dec. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Ne más mondja meg, hogy mi legyen, mert te éled az életed, nem más.
2018. dec. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Pedig sok.

El se tudom képzelni pl. a páromat az öcsém korabeli lányokkal. Annyira mások, mást akarnak, hihetetlen.

Persze lehet, hogy te egy üdítő kivétel vagy meg stb stb. De a leírásodból úgy tűnik még elég gyerek vagy a kapcsolatokhoz.

2018. dec. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

"Simán összejönnék 17 éves csajjal.



Ez is fa szság, hogy "más életszakaszban vagytok", hiszen még én is tanulok, csak én egyetemen. A csajok meg amúgy is szeretik, ha fel tudnak nézni minél több dologban a pasijukra. De amúgy is, ki a fa sz szól bele? A nőknek az idősebb férfi, a férfiaknak a fiatalabb nő kell. Szerintem meg az a béna, aki saját magával egy korúval jön össze.

A korombeli 25 éves csajok meg a 27-harmincpár éves férfiakkal foglalkoznak."


Azért ez nem teljesen így van. Az oké, hogy mind a ketten tanultok, de jobbik esetben te már az egyetem végén vagy, és hamarosan elkezdesz dolgozni, Ő meg még csak jövőre fog érettségizni. Teljesen más életszakaszban vagytok, mások az értékek. A 17 éves még gyerek, 25 éves már felnőtt. Ha neked a 17 éves tinik kellenek, akkor gond van a fejedben, valószínű te is az Ő szintjükön vagy még. Nem bántásból írom, csak általában ez így szokott lenni:)

2018. dec. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

6: Kapcsolati szinten 25 évesen is ott tartanak, mint a 17 évesek. Legyen jó a teste, minden nyílást engedjen feltankolni, aztán húzzon haza. Ne kelljen aggódni, hogy a mozinál komolyabb tervei is vannak, mint mondjuk összeköltözés, eljegyzés, ne adj isten gyerek.

Pár hónap digidugi, és jöhet a következő, mert megunta.

2018. dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

#6-osnak van igaza. Aki 25 évesen 17 éves tinilánnyal kezd, azzal gond van.


Ne jöjjetek a idősebb férfi fiatalabb nő dumával, rohadtul nem ugyanaz egy 27 éves nő + 34 éves férfi, mint egy 17 éves lány és egy 25 éves férfi. Ez evidens minden épeszű ember számára.


Kérdező, mondd meg neki udvariasan, hogy ez túl nagy különbség. 25 éves koromban nekem is tetszett 18 éves lány ismerősöm, mégis türtőztettem magam. (nem is hiába, mert 18 és 24 éves kora között olyan változásokon ment keresztül az ismerősöm, hogy nem is jöttem volna össze vele később. Nagyon "jó" lett volna, ha ez párkapcsolat mellett zajlik le.)


Szóval ez van. Túl idős hozzád és nem vagy köteles vele járni. Majd talál magának 21+ éves nőt, ha keres.

2018. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha komolyra fordul a dolog!

tegyuk fel 5 ev mulva te 22leszel.ő mar 31

O vszinu csaladot akar majd hiszen pereg az ideje

Keszen alsz majd 22-23 evesen hazassagra gyerekre?

Meddig akarsz tanulni?akarsz karriert?

Ismeretsegi korokben ezert lett vege sok kapcsolatnak.

Fiatal lany 8-10 evvel idosebb pasi csaladra vagyik

A csaj eppen hogy kijott az iskolapadbol

dolgozni akar...

es itt a baj...

Ezenkivul szurkolok h minden jo legyen

egy probat meger aztan majd beszelgessetek el kinek mi a jovokepe

2018. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
*30
2018. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!