Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éve vagyunk együtt párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyunk együtt párommal és most úgy érzi kihült az erzelem egy félreértés végett? 28f

Figyelt kérdés
Feltettem magam badoora baratkozas céljából de csak fiukkal -beszélgettem mert úgy éreztem magányos vagyok eltitkoltam előle mert féltem azt hiszi csajozok -közbe csak anyám halála illetve a sok barát külföldre utazáskor nem nagyon maradt itthon senki .
2018. dec. 6. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sem volt, mi az a badoo, de aztán jól rágugliztam:


"Badoo is a DATING-FOCUSED social network, founded in 2006, with offices in London, Malta, Moscow and the United States."


Hát ecsém, ezt nehezen fogod kimagyarázni.

2018. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
7 éves kapcsolat nem hűl ki egyik napról a másikra, és nem okozza a végét egy regisztráció. Vagy a küszöbön állt a szakítás és jó kifogás volt, vagy nem csak ennyit tettél. Szakítottam már én is valakivel 4 év után, aki azt hitte, egy hét alatt lett vége, pedig 1.5 év volt, csak olyan ramaty volt a kommunikációnk, hogy észre sem vette, hogy nem vagyok boldog. Ezt sejtem nálatok is.
2018. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi más nem volt csak nagyon féltékeny típus és néha 1 napra feltettem magam ha úgy éreztem -beszélgetni van kedvem
2018. dec. 6. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs közöttetek kommunikáció. Pl. ezt, ha valóban csak barátkozni szerettél volna, nem volt semmi okod titkolni előle.
2018. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért titkoltam mert tudom milyen féltékeny és ha elmondom megöli az ideg ..
2018. dec. 6. 10:29
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Minek vagy együtt egy olyannal, akivel tojáshéjon lépkedés szintjén zajlik a kommunikáció? Kapcsolatfüggő-e vagy-e, E? :)
2018. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Pedig az őszinteség sokkal jobb. Ha elmondod neki, hogy magányos vagy, mert elmentek a barátaid és szeretnél neten barátságokat kötni, akkor szerintem megérti. Ha nem érti meg, akkor miért ő a társad?
2018. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha férfiként férfiakkal akarsz beszélgetni,nem hinném hogy a badoo a legjobb ötlet.bocs, de nem túl hihető ez így.miert nem beszélgettél itt, vagy más oldalon ami nem társkereső?az se túl valószínű hogy a többin badoon regisztrált férfi aki azért van ott hogy női párt találjon magának, leállt veled beszélgetni.
2018. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Féltékeny a párod, te meg lebuksz azzal, hogy társkeresőn fent vagy, és magyarázkodsz, hogy barátkozol pasikkal.

Nem magyarázkodnál, ha így lenne, mert csak elég megmutatni a levelezéseid. Abból minden kiderül.

De a badoo inkább csak szexpartner kereső, akkor is, ha fiúkát keresel.

Legalább itt ne hazudnál...

2018. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, neked mennyie lenne hihető, ha a barátnőd a tudtod nélkül egy társkeresőre vagy szexpartner keresőre regisztrálna, és mikor ezzel lebukik, akkor azt mondaná, hogy csupán lányokkal akart barátkozni?
2018. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!