Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

Van egy munka társam, jó humorú bolondos figura, akivel mindenki elvan és a fapofámra is mindig mosolyt csal.


Állandóan rám pillantgat, amikor valami poént ellő, nevetek-e. Igazából a testi "hibáit" a viselkedésével korrigálja. Soha nem volt az esetem, mackós alkat, olyan 190 cm magas, csak van egy kis pocija.


Pl. Egyik melótárssal poénkodott, és seg.gberúgta, az felelte neki hogy látod milyen jó a seggem.(fiú volt)


Odanéz rám és elkezdi: D, ha megrugom a te feneked látom a tiéd is? Marhult.

Nevettet.

Bolondozik. Engem kimélne a munka alól. ( felettesem )

Aztán engedély kellett kapni ihatunk e forralt bort,( szállodában dolgozunk) , közbe szólt a konyhalány, szerinte azért kérdezzük meg tőle mert, azt nem szoktuk inni csak kiadni.


Elindul a masik kollegám felé, megkerdezze. Megallitja a konyhalany, hogy szerinte en kerdezzem meg, mert nekem tuti engedni fogja.

Kerdeztem tole miert, azt mondta csak menjek en mert akkor engedi.


Megis engedte.


Tudni kell van egy veget ero kapcsolatom.

Napokba adtam ki az utjat. Mikor meg minden rendbe volt koztem es a parom kozt is, mindig utalta a srac.


Tegnap is felhivott az exem, keresett valamit amit elakart vinni amig nem vagyok otthon de nem talalta. 1 perce beszeltem vele telefonon.

A mondatokbol kiderult hogy vele beszelek.

Es kozbe szolt : gyeremert szukseg van rad koszonj el anyutol.

Utana azt mondta o nem tudja kivel beszeltem

De a haverjait a parom beceneven szolitja oket gunyosan es rohog rajta. A volt paromen.

Ez micsoda?


2018. dec. 6. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez az, hogy látja, hogy magad alatt vagy és figyelem- és szeretethiányos vagy és kicsit kihasználja a javára, mert már elérte a célját azáltal, hogy agyalsz rajta.
2018. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy simán "jó fej főnök"-típus.
2018. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a fonokom. Csak felettem all. O beosztast ir , annyival van feljebb nalam. De ugyanaz a foglalkozasunk.
2018. dec. 6. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az semmiképpen sem jó jel, hogy ilyen leplezetlenül gyűlölködik az exed iránt, aki valaha fontos volt neked.

Ez a felettesként másikat seggbe rúgom és poénkodok vele sem éppen ép lélekre vall.


Te tudod...

2018. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja és a tisztelettel is gondok vannak. Én anno 7 ember főnöke voltam, konkrétan ha azt mondtam, hogy most tegye le a telefont és azonnal csináljon meg valamit, akkor meg kellett tennie.


De én nem csináltam ilyet, tiszteletben tartottam a beosztottjaimat, mint embereket. El nem tudtam volna képzelni, hogy az egyik beosztottammal letetessem a telefont, csak azért, mert számomra nem szimpatikus a hívott fél.


Azért ezt gondold át.

2018. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!