Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Hozzam rendbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linus13 kérdése:

Mit tennétek? Hozzam rendbe a régit, vagy vágjak bele az újba és dobjak fel mindent?

Figyelt kérdés

22 éves lány

Nagyon bonyolult helyzetbe kevertem saját magamat, és nagyon nehéz is beszélni erről de kezdem az elején.

15 éves korom óta van barátom, tehát majdnem 7 éve, nagyon jól elvoltunk, mint a mesében tényleg, szépen építgettük a jövőnket. 2018 nyarán, , megismerkedtem egy másik fiúval, eleinte csak beszélgettünk, éreztem, hogy ő többet szeretne és bármit megtenne értem, én meg rosszul éreztem magam, hogy a párom hátamögött ezt csinálom. Először csak egész napos messenger üzenetgetések, majd órákig át tartó telefonálások, és két találkozó volt az egész. Egy nagyon helyes, sikeres, vagány fiú, csak közben kiderült róla hogy roma. Ebből adódnak a gondok, hogy nyílvánvalóan a szüleim nem fogadnák el őt, mint az én párom, egy mert roma, akármilyen sikeres, jó a munkája, háza, kocsija van .Tudom, hogy tiltanának tőle és az egész falu rólam beszélne. A másik meg a párom, ő is egy nagyon rendes, dolgos, bármit megtenne értem, a tenyerén hordozna, de unalmas nekem, a szüleim viszont szeretik, elfogadták az első perctől fogva. Nem tudom mit tegyek, az eszemre hallgassak és maradjak a mostani párommal, és próbáljak meg újra szerelmes lenni belé, vagy adjak fel mindent a másik fiúért, akiért majd megszakad a szívem, annyira vágyok rá, és róla álmodozok.



2018. dec. 6. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Szakíts, már megcsaltad* a párodat, nem szereted őt már. Van ilyen. Ha helyre is hoznád, ez már egy több sebből vérző, úgymond lélegeztőgépen tartott kapcsolat lenne.


* Nem csak az a megcsalás, amikor méhig telelő az új lovag

2018. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
hagyd ott, már semmi értelme, hogy együtt legyetek
2018. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
"nyílvánvalóan a szüleim nem fogadnák el őt" - Ebben a sztoriban a szüleid gondolkodása a legalpáribb, ha nekem azt mondaná bárki, hogy roma párom nem lehet, az életben többé nem látna az illető...
2018. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

7 év után elmulik a szerelem.

Ha minden jó a pároddal, akkor maradj vele. Ha nem, akkor hagyd el.

2018. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb tiniszerelem nem tart egy életen át.
2018. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

egyértelműen tovább kell lépni.


1. pároddal szakítasz

2. új sráccal összejösz

3. anyádéknak megmondod ne legyenek ilyen kibszott rasszisták, mert gáz!

2018. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha már ez felmerült benned akkor készen állsz elengedni a gyerekkori első szerelmed.. nem baj! Nem kell az első csávóval házasodni.. Az is szép hogy ilyen sokáig együtt voltatok. Mivel nem állapítottad meg a srácról hogy roma, (gondolom nem látszik rajta...) szüleidnek se kell megmondani elsőnek amíg meg nem kedvelik és megismerik! Ez van! 99 százalék nem állna szóba velük... A mi szomszédasszonyunk is egy roma nő aki magyarhoz ment és nála tündéribb jóbb lelkű asszony nincs a világon.
2018. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

...az új, az ismeretlen mindig izgalmasabb! Az elején. ;)

De persze majd idővel vele is szakíthatsz. Vagy ő fog veled szakítani, hasonló okokból kifolyóolag.

Szóval mindent a maga idején...

2018. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sose lennék a szüleim kedvéért vkivl akit nem szeretek,élmény lehet igy lefeküdni, max eltűrni h hozzád ér te meg másról fantáziálsz,és megcsaltad.. Mondjuk sokan élnek igy szülők kedvéért x el házasodnak szülnek neki közbe minden jöttmentre ráizgulnak és félre lépnek..
2018. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Arany drága bogaram! Nézz körül, s vedd észre, hogy két szék közt a pad alá estél. A régi párodat nem szereted, de a cigány csávót sem eléggé, ahhoz, hogy dönteni tudjál.

Nincs ezzel amúgy semmi baj, ilyen korban kell tanulni a szerelmet, csak vedd észre, hogy nem ezek közül kell választanod hanem továbblépni.

2018. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!