Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha egy viszonyla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy viszonylag nagy városban élő barátnőtökről kiderülne, hogy elég sokan "ismerik"?

Figyelt kérdés
Nem volt hivatásos, csak sok fiúval kavart.. elfogadnátok a múltját?

2018. dec. 6. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Keres szüzet,ha találsz...
2018. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Megismerném én is, de azért nem gondolnám komolyan.


#1:azért a szűz csaj vs átment rajta a fél város között van még pár kategória.

2018. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen igazak a pletykák, sőt kifejezetten rosszindulatból szokták terjeszteni. Engem gimiben tartottak ribinek, pedig az érettségiig szűz voltam. Természetesen azok terjesztették, akik már taknyos kölyökkorukban beleültek minden fszba, az egyiknek még gyereke is lett 16 évesen.

Ne mások szavára adj!

2018. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jártam már ilyen ex-ribivel, meg is jártam. Soha többet.
2018. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálnám kideríteni igazak e a pletykák,persze hihető forrásból nem olyantól aki "márpedig biztosan tudja". Feltéve, ha lenne ilyen forrásom. Ha érdekelne próbálnám személyesen megismerni annyira, hogy eldöntsem milyen ember. Nem feltétlenül igaz minden amit mondanak de persze lehet az is. Kérdés, hogy derült ki számodra mert gondolom mem ő mondta így. No meg mi a sok? Van akinek 3tól több már sok van akinek 10. Attól is függ hány éves. Nyilván más a sok 16 évesen meg 28.
2018. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!