Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit ér egy hűséges férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit ér egy hűséges férfi? Őszintén, több évtized után is tudnád vele tartani a lépést ebben? Hogy érzitek lányok? Biztos van olyan aki képes lenne egy életet leélni a férjével.

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 00:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
10 év boldog házasság után mondhatom, hogy mindent megér. 😊
2018. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
gratula és erőt a többi 8 évtizedhez :)
2018. dec. 7. 01:13
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
A lányoknak nincsen férjük.
2018. dec. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudjuk, jövő időről beszélünk..no para
2018. dec. 7. 01:17
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Mindent megér. Soha nem csaltam meg senkit, ezután sem tervezem. Az erkölcsi dolgoktól eltekintve egyetlen egy okom van rá: szeretem a párom. A kettő nem nagyon megy egymás nélkül. Ha szeretsz valakit akkor nem csalod meg, ennyire egyszerű. Ha meg tudsz csalni valakit az azt jelenti, hogy már nem vagy szerelmes. Ebben az esetben pedig semmi értelme folytatni a kapcsolatot. Tehát számomra egy férfi hűsége azt is jelenti, hogy ennyi év után is szeret és tisztel. Én igazából soha nem is jöttem össze olyan férfival akivel nem éreztem, hogy le tudnék élni vele egy életet.
2018. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Semennyit.


1000 éves duma, hogy minden nő egy hűséges, tisztességes pasit akar, de mégis számos nő él rossz párkapcsolatban egy szemét férfi mellett és esze ágaban sincs elhagyni. Más esetben felszarvazza a "jó fiút", aki erről mit sem tud.


Ezt egyébként már közepiskolában is meg lehet figyelni, a legjobb csajok seggét mindig a nagyszajú, balhés egyenek fogdossák.


Belőlem, most nem a szomorúság mondatja ezeket a szavakat - mert nem favorizálom sem a párkapcsolatokat sem a házasságot - hanem egyszerűen tényként mondom, mert ideje lenne már a megnyugtató hazugságot a feledés homályaba taszítani.

2018. dec. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak hosszu parkapcsolatom volt eddig

8,18 evek

Mi a kerdes ?

2018. dec. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha szerelmes lennék a férjembe akkor igen, másképpen egy idő után más érdekelne.
2018. dec. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Én is azt gondolom, hogy a nők valójában ezt nem sorolják az értékek közé.


Persze, a felsorolásban szerepel, mikor elmondják, hogy milyen férfire vágynak, de ez csak afféle kötelező elem, mint az állásinterjún bullshitek.



Az okok?


- az ismerkedés fázisban eleve egyáltalán nem érdekli őket ez a kérdés. Persze, a hűség nemderül ki az első randin, viszont az ellenkezőjét gyakran tudják. Hány és hány olyan férfit láttam (haverok, ismerősök), akikről pontosan tudták a csajok, hogy hűtlen típusok, akár abból, hogy a korábbi kapcsolataik hogy végződtek, akár abból, hogy éppen velük csalta a párját.

Egy esetben sem okozot a nőknek a dolog, bátran mentek bele a kapcsolatba, tehát meg sem próbálták elkerülni az ismerten hűtlent, hogy hátha a másik férfi nem az.


Ismerkedés alatt azt a kérdést sem teszik fel soha a nők maguknak, hogy vajon a legnagyobb randi guruk hol tanulták ezt a képességüket. Én egy 7 éves kapcsolatban sok mindent fejlesztettem a személyiségemen (kompromisszum keresés, másik elfogadása, tudni, hogy miért kell, és miért nem kell vitázni, stb), a randi tudásom viszont eléggé megkopott. Nem is mondja soha rám egy nő sem, hogy hű micsoda férfi, rögtön levett a lábamról.

Az a haver aki 35 felett is 2 hónapos kapcsolatokban érdekelt pont az ellentétem. Az első pronlémánál keres másik nőt, mert nem tud mit kezdeni vele, viszont fél év alatt több randija van, mint nekem egész életemben.



Végül, sosem csaltam meg a párom, pedig lehetőség lett volna bőven (sok csaj egóját piszkálja egy férfi, akinek párja van, és ezért nem flörtöl vele, ahogy az összes többi pasas).

Engem viszont csaltak meg nők több éves kapcsolatban,, aztán őket is sz új pasijuk, majd a még újabb, közben meg hallom tőlük, hogy minden férfi egy hűtlen mocsok.


Nem lehet, hogy csak ők választanak rosszul?

2018. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es, egyetértek, nőként.

Viszont vannak normális nők is, mint én, nekem tényleg érték, ha egy pasi hűséges.

Sajnos nálam több barátomnak is volt olyan nő barátja, akik lesz..arták, hogy vagy neki, azóta tudom, hogy a legtöbb nőben tényleg nincs szolidaritás, nincs önbecsülés és jóérzés.

2018. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!