Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bàmul meg màs pasikat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bàmul meg màs pasikat a baràtnőm?

Figyelt kérdés
Ràkérdeztem és mosolyogva az volt a vàlasz, hogy én is megbàmulom a nőket. Régen ezt nem csinálta. Van ennek valami végkimenete?

2018. dec. 7. 02:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Na de ha te megnézed a nőket, akkor téged miért zavar, hogy ő meg a pasikat bámulja? Nem értelek.
2018. dec. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy ezt eddig nem csinálta és most meg igen. Felőlem nézze őket csak az okàt nem tudom. Az hogy azért nézi mert pàrszor rajta kapott, hogy megnéztem valakit az gyenge indok.
2018. dec. 7. 04:08
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

A kifejtésből számomra az jön le, hogy neki kellemetlen, hogy megnézel nőket, nem szeretné, ha megnéznél nőket, ezért megnéz hapsikat, hogy észrevedd magad és ne nézz nőket. Éppen idomítana, csak nem igazán veszed a lapot.

32/f

2018. dec. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Már elegem van abból a nőkből akik azt hiszik hogy ha együtt vannak valakivel akkor rossz lesz a látása a pasinak és nem látja a többi nőt.. fel nyitom a szemeteket csajok igen is látják a többieket attól még mert veletek vannak de nem akarnak lecserélni hirtelen mert van egy jobb testű vagy aranyosabb arcú mint ti.. ébredjetek fel! Bízzatok a pasitokban ha már össze jöttetek annak oka volt. Minden pasi szereti megnézni a nőket tehát nincs az hogy hú ez szemét volt mert nézte a nőket majd szakítok és egy másik biztos jobb lesz. Ha ezért hagytok el egy pasit meg is erdemlitek hogy öreg macskás nők legyetek!
2018. dec. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan nem az fordult meg a fejemben, hogy azért néz pasikat mert én nőket hanem azért mert màr nem vagyok szàmàra érdekes vagy vonzó. Sose bàmultam meg feltünően egy nőt se. És nem azért tettem, hogy lecseréljem a baràtnőm. Szimplàn automatikus érzet utasít arra, hogy megnézzem őket.
2018. dec. 7. 05:13
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet az, amit a 3-as írt (tudd meg te is, mitől érzi magát szarul), vagy csak a te példádból rájött, hogy jó buli, jó elfoglaltság.
2018. dec. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

De azért érted, nálad automatikus, nála meg már parázol, hogy elhagy.


Na, valószínűleg ő is parázik, hogy hátha nem tetszel neki annyira, azért nézel meg másokat.

Beszéljetek meg nyíltan, hogy ki mit miért csinál, aztán mindenki nézegessen, amit/akit akar.

2018. dec. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is zavarja, hogy megnézel más nőket, így akarja jelezni. Egyébként meg nekünk is van szemünk, amit néha jó egy-egy izmos férfiseggen legeltetni :)
2018. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
elkezdett unni.
2018. dec. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

"Bízzatok a pasitokban ha már össze jöttetek annak oka volt"


Ja, az hogy épp nem volt jobb...

2018. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!