Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma szex közben? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
3 éve szexelünk, 2,5 éve fogamzásgátlót szedek.Eleinte nagyon kívántam, de 2 éve már egyáltalán nem jó vele a szex. Neki jó, nekem kevésbé. Unalmas, nem is érzem, szenvedély semmi. Nem bírok begerjedni rá mint az elején. Ismerem az összes mozdulatát, tudom mi után mi fog következni. Lovaglás még elmegy de azonkívül ha ő íranyít nem érzek semmit. Újítani nem tudunk, mert semmi sem új..:/
2018. dec. 7. 08:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Másik problémám,hogy egyáltalán nem tudok elmenni közben ha próbálom ha nem. Csak csiklón keresztül tudok elmenni de nem tudjuk közben ingerelni. Menetek kb 3-6 percesek.
2018. dec. 7. 08:41
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Végeztek 3-6 perc alatt vele, majd előveszi az ujjait és a nyelvét, és végez matek veled is.


Ennyi! Ha erre nem képes, akkor időben kell lepni.



A szenvedélyt, a tüzet, a hangulatot meg egyitt kell megteremteni, az nem egyedül a férfi dolga, neked ugyanúgy megfelelően rá kell pörögnöd.

2018. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Inkább előtte végezzen veled. Amúgy a gyógyszer is csökkentheti még a libidó.

32/f

2018. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
3 eve 3 perces menetekkel töcskölnek (bocs, ezt nem tudom meg szexelesnek se nevezni)... ha a parod nem latja, hogy ez rossz es gyorstuzelo, es a partnere nem elvezi (vagy epp szarik ra), akkor en nem pazarolnam ra az idomet tobbet. 3 perces menet az nem szex, az csak novel maszturbalas.
2018. dec. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Mi a fax-t lehet újítani a több ezer éves aktuson? Az egyetlen újítás egy másik partner. Aki 2 hónap után szintén napi rutin lesz.
2018. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ha már két évet kibírtál akkor maradj vele. úgy tűnik már amúgy is beletörődtél ebbe, hisz két évig nem léptél semmit. szerintem maradj is így életed végéig, nehogy változtass.
2018. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy kevés neked a 3-6 perces menet?
2018. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Tudod, ha mondjuk te magad nekiállnál újítást vinni, és nemcsak várnád, míg neki eszébe jut, akkor nem hiszem, hogy ledobna az ágyból. Nem azt mondom, hogy támadd le, de vedd rá, hogy csináljatok olyat amitől begerjedsz, aztán hajrá. Szerintem nem is akartok újítani annyira, ha simán elvegetáltok ennyivel.
2018. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Na bírom az ilyen nőket. Hanyatt fekszenek az ágyon és elvárják a pasitól hogy elvarázsolja.

Azért neked is csinálni kéne valamit az ügyért!


De a pasid sem százas: belédtolja, reszel 3 percet és elélvez.


Miből gondolod hogy ezen nem lehet újítani? Ezen lehet ám igazán!


Pár tipp: segédeszközök, vibrátorok, csiklóizgatók, popsiizgatók. Változatos helyek, konyhapult, étkezőasztal, erkély. Nyilvános helyen elbújva, pld parkoló éjszaka, erdőben séta közben.


Legyen már fantáziátok.


Egyébként minden partner unalmas lesz ha nem dolgoztok mindketten azon hogy frissítsétek a szexet.

2018. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem próbálj meg beszélni vele. Azt írod, hogy semmi nem lenne új, de azt is, hogy sosem elégít ki.. Ez egy kicsit paradoxon :D Kérd meg, hogy egy menet előtt vagy után használja a kezét és/vagy száját, hogy neked is jó legyen azért. Elég tapló lehet, ha eszébe sem jut, hogy talán te is szeretnél elmenni.
2018. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!