Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez túl sok tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl sok tőlem?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal és nem is "elvárásom" ez felé, csak jól esne, ha néha megkérdezné "hogy érzem magad?", "milyen volt a napod?", de szinte sose, illetve az esetek nagy részében akkor se jut eszébe visszakérdezni, mikor én érdeklődöm felőle. Lehet én vagyok a hülye?

2018. dec. 7. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azért vagy hülye mert alacsonyra tetted a mércét. Elvárható, hogy aki szeret az érdeklődik a hogyléted felől és nem azért mert kötelező hanem mert érdekli.
2018. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zzzz90 ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy PÁROD-ként hivatkozol rá, közben annyira se méltat, hogy érdeklődjön felőled.


Nem lehet valami tartalmas kapcsolat a tiétek, ezt gondolom te is érzed.

2018. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Velem is ez van.. csak akkor kerdezi ha epp jopofizik egy bunkosaga utan.. es bas*ik irni nekem

. 20l

2018. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről, de igazán semmilyen érdemleges választ nem kaptam efelől. Mostanában egyre jobban érzek olyasmit, mintha valamit "hiányolnék", de valahogy úgy tudnám leírni, hogy "érzelmi hiány felőle", de nem tudom pontosan megfogalmazni
2018. dec. 7. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenesetre, neki ez a kapcsolat így ahogy van , teljesen jó.

Biztos úgy van vele....mi a fenének mondja vagy tegyek bármit is, úgy is szeret...meg aztán úgysem fog történni semmi. Elmondja max időnként a bla bla szöveget aztán egy ideig megint csend van...

2018. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nincsenek is felé "nagy elvárásaim", csak ez jól esne, viszont mikor beszéltem vele erről azt mondta burkoltan, hogy "még nem vagyunk 20 éves házasok, ne legyenek már ekkora igényeim".

Egyre jobban érzem néha azt, hogy rosszul döntöttem

2018. dec. 7. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem sok egyáltalán. De úgysem fog megváltozni, és a hiányérzeted csak erősödni fog, szóval az ilyen kapcsolatokat jobb befejezni, akkor is, ha nem egyszerű.
2018. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a baj, hogy alacsonyra tetted a mèrcèt. Egy kapcsolatban szerintem alapvető, hogy èrdeklődünk a másik felől. Ha mèg szóvá is tetted, de mèg neki áll feljebb, hát akkor nem ő az embered. Vagy eleve ilyen tuskó, vagy te nem èrdekled elèggè. Elvan veled, van szex, azt jól van.
2018. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, üljetek le erről beszélni.
2018. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem itt tobb minden szamit : hanyszor talalkoztok egy heten, milyen gyakran, ha napi rendi a találkozás, milyen amikkor élöben tobb órát egyutt toltok stb. ezek is sokat szamitanak. Ha minden napi szemtol szembe talalkozasok okek akkor en nem varom el h naponta meg megkerdeze milyen a napom. esetleg egy reggeli jo reggelt es egy talalka megbeszelest.
2018. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!