Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom?

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapja vagyunk együtt, szóval azért friss kapcsolat. Eddig minden jó volt, tényleg úgy bánt velem mint még soha senki. Tegnapelőtt volt egy kisebb nézeteltérésünk. A lényeg, hogy azt mondta, hozzám nem jön mert lázas, de kocsmázni elment a haverjával, mert hogy neki lelki problémája van és meghallgatja, tanácsot ad neki. Ezen én kicsit kiakadtam. Nem azzal, volt a bajom, hogy elment, hanem, hogy engem olyan indok miatt mondott le úgymond, hogy rosszul van, de vele eltudott menni meginni pár sört. Kicsit összekaptunk, majd reggel írt, hogy lenyugodtam e. Rideg voltam vele tény. Majd kb egész nap irogattam neki, hogy akkor most mivan. Nem írt semmit. Semmire. Majd ma írtam neki, hogy mielőtt indulna haza a hétvégére (ő hivatalosan nem ebbe városba lakik csak a munkája ide köti) de minden hétvégén hazamegy. Na szóval mikor kérdeztem, hogy találkozunk e mielőtt haza indul, megbeszélni a dolgokat, azt írta nem, nem ér rá, majd jövő héten. Ha jön vissza. De olyan ridegnek érzem. Mi lehet a baj? Tudni kell ő nem az a lelkis típus hanem az a tipikus macsó fajta. De ettől függetlenül nem tudom, most miért viselkedik így. Azóta nem beszéltünk...
2018. dec. 7. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen világosan megmondta, hogy a problémáit a haverjával akarja megbeszélni, nem veled.


Mikor problémája van, te nem feldobod, hanem fárasztod, ezért nem téged választott, hanem a havert.


Ha ez zavar, keress olyat, aki partnernek tart, nem csak szexre.

2018. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő pontot tett a kapcsolatotok végére.Ha felkeres,csak azt fogja akarni.Hagyd a francba.Sajnàlom dd ez van
2018. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem a páromnak voltak problémái hanem a haverjának. És azért ment le, hogy kibeszélje a haverja NEKI a dolgokat.
2018. dec. 7. 18:43
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem volt elsőre egyértelmű.


De sajnos továbbra is az a helyzet, hogy valahogy a haver fontosabb volt... Most ezt nem azért írom, hogy letörjelek vele, de ez van. Ezért is akadtál ki, hogy vele elment, hozzád meg nem.

2018. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szóval először téged mondott le, azzal az indokkal, hogy lázas, aztán szólt neked, hogy a haverjával mégis találkozik?


Milyen jellegű problémája volt a barátjának? Mert ha durvább lelki baja volt, akkor lehet hogy nem akarta "cserbenhagyni" lázasan sem.

2018. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szólt nekem róla persze. Beis másolta a beszélgetésüket, hogy tényleg nagyon győzködte a haverja. Némi bűntudata biztos volt emiatt mert abba a vendéglátóhelyre mentek ahol én is dolgozom. És a kollégám mondta, hogy elég feszültnek tűnt, folyton nézte a telefonját (letiltottam, hogy nehogy jobban össze kapjunk) de mikor már lenyugodtam vissza is oldottam. És egyből írt utána.
2018. dec. 7. 18:53
 7/15 anonim ***** válasza:
gondolom azért nincs jó hangulatban, mert lelki problémája van
2018. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja bocsi félreértettem - ebben az esetben elég bunkó
2018. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szólt neked és megmutatta a beszélgetésüket is? Szerintem ez így elég tisztességes, ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ezek alapján te reagáltad túl, és nekem kicsit durva, hogy le is tiltottad egy darabig, ahelyett, hogy írtál volna neki annyit, hogy később beszélünk. A fiú írt neked utána egyből, te meg tök rideg voltál vele, szerintem ez esett neki nagyon rosszul..
2018. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így gondolom. De nem tudom mit tehetnék, mert nem beszél velem. Így a közös ismerőseink azt mondták most hagyjam, ne zaklassam. Nyugodjon le ő is meg én is. De olyan nehéz megállnom, hogy ne írjak neki, mikor amióta összejöttünk, mindennap reggeltől estig beszéltünk..
2018. dec. 7. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!