Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítstek légyszi. Jár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítstek légyszi. Jár a boltunkba egy pasi, akire felfigyeltem az elmúlt hetekben. Tök ari, illedelmes, mindig mosolyog rám és a hangjától elalélok olyan kellemes tónusú, de mindig piát vesz, rosszat sejtek, több infó lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Minden nap betér hozzánk. Amint egymásra pillantunk, azonnal elmosolygja magát meg hát én is na. :D Ami feltűnt, h mindig sört vesz esténként, kettőt hármat mikor mennyit. A hét elején már négyet vett, tegnap hatot, ma este meg vett a hat sör mellé egy töményet. Nagyon rosszat sejtek róla. Miközben húztam a söröket, mindig hozzá ért a kezemhez, olyan finom meleg lágy puha. Még oda is tartom a kezem, hogy hozzáérhessen. :D

Amúgy el vagyok jegyezve, szeretem a páromat, de ez a pasi különös hatással van rám.

A pasiról sejtem, h rám talált FB-on, mert eleinte csak alapvető élelmiszerekért jött le, de éreztem kb 2 hete rajta, h megváltozott. Ja és képzeljétek szerintem ez a pasi lájkolta az egyik képemet, de gyorsan visszavonta. De már nem láttam, h ki volt az. A kisképe alapján szerintem ő volt. Szóval távolságtartó lett, de közben mégis közvetlen maradt velem. Innentől kezdve kezdett alkoholt vásárolni.

Tegnap képzeljétek utána szaladt egy öreg bácsinak, mert egy csomag zöldséget leesve talált a pult mögött amit nem vettem észre és ő a papi után rohant, h véletlenül elhagyta. :D Közben otthagyta előttem a pénzátrcáját a kártyáját, gyorsan lenéztem a nevét a kártyájáról.. :D Visszajött kifizette a cehhet, mosolyogva köszönt és elment. Ma nem láttam.

Nem tagadom, nagyon megtetszett ez a pasi, nem tudom ki ő, jóságosnak tűnik, de nagyon zavar, h ennyi alkoholt vesz, miközben látom az arcán, h egy jóindulatú, mosolygós, életvidám pasi.

Segítsetek kérlek.. Sose történt velem ilyen..


2018. dec. 7. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
illatozik a kamufőzelék
2018. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom a párodat nagyon szeretheted...

58N

2018. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
ez nem pesten van az egyik boraros terhez kozeli sparban?
2018. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

De most úgy tetszik, hogy nem is beszéltél vele...?


És ennyi piát vesz...? (Ez red flag.)


Szerintem próbálj arra a kérdésre válaszolni, hogy mi hiányzik a kapcsolatodból, hogy ennyivel is bírt rád hatással lenni...

2018. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

válaszok lol :D


"illatozik a kamufőzelék" hááááááááá

2018. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

ja, vőlegénye van de egy piás fószer mosolya miatt mindent feldob..


belematat a péztárcájába egy kasszás..


akkora anggyal a pasi, hogy segít egy öregnek..


se szó se beszéd csak simizik egymást a pultnál hetek óta..

2018. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

#5

Ettől én is hangosan felnevettem. :D

2018. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szép mese, kérdező! Első válaszoló.. :D
2018. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kamufőzelék :'D


Csak egy tanács: túl sok ez így egyszerre. Mindig az a kamus bukik le a leghamarabb, aki ennyi megdöbbentő és polgárpukkasztó dolgot beletesz a kitalált történetébe. Az alkoholistás rész még csak hagyján, de hozzá egy vőlegény meg egy várható megcsalás már sok.

2018. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen történeteket honnan szeditek, de komolyan? ennyire is lehet unatkozni?
2018. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!